Filtreler

samm market link 1

MPO Trunk Kablo

Furukawa Electric Group Logo
MPO Trunk Kablosu

MPO Trunk Kablosu

Furukawa ön sonlandırmalı MPO Trunk kabloların her iki ucunda MPO konektörleri bulunur ve bir çekme aleti ile satılmaktadır.



MPO Trunk Kablosu Detayları



Yapıcı Özellikleri
Uzunluk Kablo Tipi Fiber Sayısı Alev Alma Sınıfı
10 - 150 m Özel tüp 12 Fiber LSZH
Tamamen kuru 24, 36 veya 72 Fiber
Konnektör  Fiber Tipi Polishing Tipi Kablo Rengi
MPO
(Erkek veya Dişi)
SM APC Sarı
MM UPC Aqua
Performans
Fiber Tipi Ekleme Kaybı Dönüş Kaybı
Single-Mode G.652D ve G.657.A 0.25 dB (tipik) ≥ 40 dB
0.50 dB (maksimum)
Multi-mode OM3 ve OM4 0.15 dB (tipik) ≥ 20 dB
0.50 dB (maksimum)





Yeni Ürünler

BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK)  J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK) J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
KDV hariç fiyat:1,37TL
KDV dahil fiyat:1,62TL
Simplex Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK)  J-(ZN)H iç ortam
Simpleks Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK) J-(ZN)H Bina içi
KDV hariç fiyat:0,81TL
KDV dahil fiyat:0,96TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön