TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SC/ST/FC/E2000 Temizleme Aleti

Furukawa Electric Group Logo
SC, ST, FC, E2000 Temizleme Aleti

SC/ST/FC/E2000 Temizleme Aleti

Optik SC, ST, FC, E2000 konektörleri ve adaptörleri yabancı maddelerden temizler. Furukawa SC, ST, FC, E2000 Temizleme Aleti ile fiber optik maksimum bağlantı kalitesi korunabilir.



SC, ST, FC, E2000 Temizleme Aleti Detayları

  • 2.5 mm konektörler ve SC, ST, FC, E2000 SFP veya GBIC adaptörleri ile uyumlu
  • Ergonomik şekil
  • 500 kezden fazla kullanılır
  • PC ve APC konektörleriyle uyumlu
  • 2.5 mm konektörleri temizlemek için tasarlanmıştır





Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:294,43TL
KDV dahil fiyat:347,43TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön