Filtreler

samm market link 1

NENP Optik Konnektör

Furukawa Electric Group Logo
NENP Optik Konnektör

NENP Optik Konnektör

Hiçbir Konnektöra sahip olmayan iki optik elyafın, bir Füzyon Splice makinesi kullanmadan sahaya bağlanması gerektiğinde, Furukawa NENP Optik Konnektörü en iyi çözümdür. NENP Optik Konnektörü SC ve LC konnektörleriyle uyumludur, ‘Polishing’ veya ‘Epoxy Curing’ gerektirmez ve fiberi yerinde tutan mekanik bir tutma düzenine sahiptir.



NENP Optik Konnektör Detayları

  • Kit Miktarı: 12
  • Uygunluk: SC/LC
  • Tipleri:
    Single-mode - Mavi
    Multi-mode OM1/OM2 Bej ve Siyah





 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön