TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

NENP Optik Konnektör

Furukawa Electric Group Logo
NENP Optik Konnektör

NENP Optik Konnektör

Hiçbir Konnektöra sahip olmayan iki optik elyafın, bir Füzyon Splice makinesi kullanmadan sahaya bağlanması gerektiğinde, Furukawa NENP Optik Konnektörü en iyi çözümdür. NENP Optik Konnektörü SC ve LC konnektörleriyle uyumludur, ‘Polishing’ veya ‘Epoxy Curing’ gerektirmez ve fiberi yerinde tutan mekanik bir tutma düzenine sahiptir.



NENP Optik Konnektör Detayları

  • Kit Miktarı: 12
  • Uygunluk: SC/LC
  • Tipleri:
    Single-mode - Mavi
    Multi-mode OM1/OM2 Bej ve Siyah





Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:294,43TL
KDV dahil fiyat:347,43TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön