Filtreler

samm market link 1

LGX Kaset

Furukawa Electric Group Logo
LGX Kaset - Fiber Optic

LGX Kaset

Yüksek yoğunluklu Veri Merkezlerinde LGX fiber optik dağıtım çatıları ile birlikte kullanılan Furukawa LGX Kaset 12/24 lif kapasitesine sahiptir. LGX Kaset, LC veya MPO konnektörlü OM3, OM4 ve SM fiberler için uygundur. LGX Kaset, Veri Merkezlerinde MDA (Ana Dağıtım Alanı), HDA (Yatay Dağıtım Alanı) veya EDA (Cihaz Dağıtım Alanı) içine kurulum için uygundur.



LGX Kaset Detayları



Genişlik

129.6 mm

Yükseklik

29.2 mm

Derinlik

101.5 mm

Renk

Siyah

Malzeme Tipi

Çelik SAE1020

Konektör Fiber Tipi Kesim

LC

OM/OM4

UPC

SM

MPO

OM3/OM4

APC

SM

Fiber Tipi Konektör Tipi Kablo Tipi

12/24

Front side LC / Rear side MPO

Önceden Sonlandırılmış

Performans
Fiber Tipi Tipik IL En Fazla IL

OM3/OM4

0.40 dB

0.80 dB

SM G-652D

0.35 dB






Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön