Filtreler

Samm Teknoloji 2018  Değerlendirme 2019 Strateji Belirleme Toplantısı


Tarih: 2019-01-21

Samm Teknoloji olarak 19 Ocak Cumartesi  günü 2018 yılının değerlendirildiği, 2019 yılının ise planlamasının yapıldığı “Yıllık Değerlendirme ve Planlama Toplantısı” yapıldı. Gerçekleşen toplantıda Samm Teknoloji bünyesindeki her grup ayrı ayrı sunumlarını yaparak 2023 yılı hedeflerini ortaya koydu.

Toplantı sırasında, grup yöneticileri ve çalışanlarıyla, 2018 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve bu faaliyetleri gerçekleştirirken karşılaşılan sorunlar ve eksiklikler tartışılarak her grubun çalışmaları ayrı ayrı değerlendirildi. Durum değerlendirmesi ile tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hakkında fikir alış verişi yapıldı. Her grup yöneticisi teker teker 2018 yılında yaptıkları çalışmalarını ve 2023 hedeflerini aktardılar.

Toplantı sonunda Samm Teknoloji Genel Müdürümüz Mustafa Akşit 2023 yılında Türkiye’nin 500 büyük firması arasında yer alma hedefleri üzerinde durdu.

Samm Teknoloji bünyesinde 10. yıl hizmet yıllarını dolduran Cengiz Akşit’e ve Halil Karadaş’a Samm Teknoloji 10. Yıl plaketleri, emekli olan Adem Mehmetoğlu’na Samm Teknoloji Emeklilik Ödülü plaketi verildi.

Toplantı sonunda yapılan en iyi sunum oylamasını Bilişim Grup yöneticisi Ramazan Subaşı kazandı.

Toplantı gün sonu yemeğiyle sona erdi. Katılımlarından dolayı tüm herkese teşekkür ederiz.


 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön