Filtreler

Hediye kazanan arkadaşlarımız


Tarih: 2014-12-16

Geçen hafta Raspberry Pi ile ilgili kısa bir anketi sizinle paylaştık.

 

Bu haftanın Raspberry Pi kitabı kazanan yorumları:

 

Mehmet Faruk Ç. 

Samm Teknoloji ile ilk tanışmamız, internet üzerinden RaspberryPi araştırmamız sırasında gerçekleşti. Diğer alternatifler arasından, müşteriler için çok daha rahat bir kullanım sunan alışveriş arayüzü rahatlıkla sıyrılabiliyordu. Detaylı incelememiz sonucunda da, sektöründeki en güvenilir firmalardan biri olduğunu öğrendik ve aklımızda hiçbir şüpheye yer bırakmaksızın siparişlerimizi verdik... Oldukça hızlı ve temiz teslimatı, kusursuz ürünleriyle bizi kendilerine hayran bırakmayı başardılar...

 

Yusuf O.

Garanti dışı ürün almaktan kaçındığım için, Raspberry pi Türkiye Distribütörü olan SAMM ı seçtim. Bu seçimim bana güven, uygun maliyet ve destek olarak geri döndü. Sipariş öncesi ve sonrası bir problemle karşılaşmamakla birlikte, alışveriş yapmaktan memnuniyet duydum. Raspberry pi ye gelirsek, ben linux dünyasına en az maliyetle atlamak ve ufak robotlar geliştirmek için raspberry pi satın aldım. Geniş kütüphaneleri, her türlü konuda ulaşabileceğimiz destek forumları, eğitim kitapları, insanı yeni şeyler yapmaya ateşleyen mükemmel proje sunumları ile raspberry pi benim hayatıma çok şey kattı. Raspberry pi mi elime aldığımda hala sorarım bu kadar işi hakkaten bu küçük kartmı yapıyor diye kendi kendime ! Teşekkürler Raspberry pi , Teşekkürler SAMM TEKNOLOJİ !

 

M Enes T.

#BirgünHerkesRaspberryPiLenecek ;) Bence gömülü sistemler ile uğraşan ilgilenen herkesin elinde bulundurup kapasitesi ölçüsünde kullanması gerek stabil bir cihazdır. Teşekkürler Eben Upton ve ekibi..

 

Elmoblatch

Raspi'ımı SAMM'dan aldım ve pek çok kişiye Samm'den aldırdım. Yeni versyonu ısmarlayacak olursam yine tereddütsüz SAMM'den alırım. Halen işini adabıyla yapmaya çalışan nadir firmalardan. Çok özel bir RasPi hikayem yok :) Raspi'ımı evde NAS server, SAMBA ile networking, FTP Server, HTTP Test server, DDNS Updater, Media Player ve DOS Gamebox olarak kullanıyorum. Şu ana kadar Raspi'de mükemmel, RasPi ile tanıdığım Samm'de. Raspi meraklılarına önerdiğim tek adres. Siteyi de sürekli takip ediyorum. Tekrar tekrar teşekkürler.

 

Nazır Dogan

Beni şaşırtan bir hızda geldi.Açıkcası firmanızın reklama daha çok ihtiyaçı oldugunu düşünüyorum.o kadar kalitesiz firma reklamlarla insanları çekereken ,sizin bu hizmeti daha fazla insana duyurmanınız eksiklik gibi geldi bana .

 

 

Haftaya 5 tane yorum daha seçilecek!! Firsatı kaçırma!!


 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön