Filtreler

CERA-PRO Ultra İnce Seramik Altı Isıtma Kablosu Ürun Bülteni


Tarih: 2014-02-25

Raychem, evlerdeki konforu arttırmayı hedefleyen bir dizi çözüm ve hizmet sunuyor. Yalnızca en kaliteli ürünleri sunmakla kalmıyor aynı zamanda bunları rakipsiz hizmetlerle destekliyor.

 

İşte bunlardan biri de Ultra ince, sağlam ısıtma kablosu CeraPro.

Renovasyon projelerinde zeminden ısıtma sistemi kurmak ayrı bir problem. Çünkü ısıtma sistemi için gereken döşeme yüksekliği yok.

Raychem, bu tip durumlarda üzerine ilave şap uygulamasına gerek kalmaksızın doğrudan seramik yapıştırıcısına uygulanabilen ultra ince, dayanıklı ısıtma kablosunu öneriyor. 3 mm kesitli CeraPro döşeme kesitinde herhangi bir yüksekliğe neden olmuyor.

CeraPro, yüksek dereceli Floropolimer malzemesi mekanik hasara karşı yüksek direnç sağlıyor (2000N). CeraPro, IEC60800'e uygun olarak test edildi ve onaylandı. Dış kılıfı 90ºC sıcaklığa dayanıyor. Ahşap ve beton alt zeminler üzerine uygulanabiliyor.

Isıtıcı kablo aralıkları 100 ile 150 W/m2 arasındaki kurulu güçlere izin verecek şekilde ayarlanabiliyor.

"Tape 'n' Mesh" (Bant ve mat) kurulum ürünleri ve kullanımı kolay kablo aralığı kılavuzu ile birlikte eksiksiz olarak temin ediliyor.

 

8 Adımda Kolay Kurulum
CeraPro uygulaması oldukça kolay. Kurulum talimatı izlendiğinde sistem 8 basit adımda kurulabiliyor.

 

1. Yüzeyi temizleyin 2. Yüzeye primer uygulayın  3. İstenilen kablo aralıklarını

4. Çift taraflı bantı 50 cm aralıkla yüzeye yapıştırın 5. Çift taraflı bantı üzerindeki kağıdı kaldırın 6. Isıtıcı kabloyu kablo aralık mesafesine gore monte edin

7. Isıtıcı kabloyu mat (mesh) ileyerine sabitleyin 8. Seramikleri döşeyin

 


 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön