Filtreler

Raspberry Pi Zero Tekrar Türkiye'de


Tarih: 2016-05-14

 
 

Dünyanın en ucuz bilgisayarı olma özelliğini taşıyan Raspberry Pi Zero tekrar Türkiye’de!

Raspberry Pi Zero Tekrar Türkiye'de

 

Daha önce Şubat ayında Türkiye’de satışa sunduğumuz Raspberry Pi  Zero Set’in stokları  1,5 saat gibi kısa bir süre içerisinde tükenmişti. Aynı ilginin tekrar yaşanacağını düşündüğümüz için bu sefer durumu farklılaştırmak istiyoruz.  Bir önceki stok durumuna oranla bu sefer elimizde  “ne yazı ki” çok daha kısıtlı, “tadımlık” miktarda Raspberry Pi Zero Set bulunuyor.  

16-22 Mayıs tarihleri arasında 7 gün boyunca sürecek olan bu özel satışta daha önce olduğu gibi yine  Raspberry Pi Zero Set satışa sunulacaktır.

 

Elimizdeki sınırlı sayıdaki Raspberry Pi Zero Set’in yeni sahipleri için bu durumu biraz daha özel kılmak adına bazı “kurallar” koyduk.  Küçük bir “oyun” olarak düşünebileceğimiz kurallar şu şekilde:

 1. Satış 16-22 Mayıs tarihleri boyunca toplam 7 gün devam edecektir
 2. Her gün için yalnızca 1 adet Raspberry Pi Zero Set satışa çıkarılacaktır. Ürünün detaylarına linkten erişebilirsiniz
  http://www.samm.com/raspberry-pi-zero-set.html
 3. Zero Set’in satışa çıkacağı saat her gün için farklılık göstermektedir
 4. Stokların açılacağı zaman dilimi özel bir sayıda gizlidir.
 5. Stok açılmadan önce sosyal medya hesaplarımızdan duyuru yapılacaktır
 6. Raspberry Pi Zero Set’in stoğu sosyal medya hesaplarımızdan yapılacak duyurunun ardından 1 saat içinde açılacaktır.
 

Ücretsiz Raspberry Pi Atölyesi

Raspberry Pi Zero Set’e sahip olacak 7 şanlı kişi ayrıca İstanbul Üniversitesi Raspberry Pi Sınıfı’nda düzenlenecek olan Temel Raspberry Pi Atölyesi’ne bir defalığına katılmaya hak kazanacaktır.

Sürekli olarak devam edecek olan atölye serisine istediğiniz zaman katılabilmeniz için özel kontenjanımız olacaktır. Daha önce düzenlediğimiz atölyenin fotoğraflarına buradan erişebilirsiniz.

 

Hediye Kitaplar

Zero Set’in satışa çıkacağı saatleri özel bir sayıya göre belirledik, bu konudaki tahminlerini  #PiZeroTürkiyede hastagi ile paylaşan 10 kişi Arda Kılıçdağı ve Güray Yıldırım’a ait Raspberry Pi kitaplarının sahibi olacak. Kitapları buradan inceleyebilirsiniz

Bu özel satışa katılmak, Raspberry Pi Zero Set’e sahip olmak için sosyal medya hesaplarımızdan yapacağımız duyuruları kaçırmayın;

SAMM Teknoloji Facebook hesabı için Tıklayın

SAMM Teknoloji Twitter hesabı için Tıklayın

 

 Linkedin - Samm Teknoloji Youtube - Samm Teknoloji Instagram - Samm Teknoloji Twitter - Samm Teknoloji Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön