Filtreler

MTP-LC Base-12 Multi-Mod Fiber Fanout

Multi-Mod 12 Fiber MTP To LC Duplex(X6) Fanout Uygulamaları

QSFP+ SFP+ / QSFP28 SFP28 Direct and Inter-connect Cabling

Özellikler

  • Düşük Ekleme Kaybı ve Daha Yüksek Performans
  • ANSI / TIA-568-C.3, IEEE 802.3ba'ya uygun ve ANSI / TIA-942'ye bağlı
  • Düşük IL ve kararlı sinyal iletimi, ağ güvenliğinizi sağlar
  • Yüksek kaliteli MTP konektörleri ve 3D interferometre ile garanti edilir
  • % 100 fabrika testinden geçmiştir

Uygulamalar

  • QSFP to SFP+ Connection
  • QSFP+ to SFP+ Connection
  • PSM4 to SFP+ Connection
  • 40GE to 10GE Interconnection
  • 400G to 100G Interconnection

Detaylar

Yansıma Kaybı (IEC 61300-3-4-Method-B) Ortalama: 0.10 dB, Max: 0.35 dB
Geri Dönüş Kaybı (IEC 61300-3-6-Method-B) ≥ 20 dB
Sağlamlık >100 mating cycles
Yanmazlık UL94 V-0
Çalışma Sıcaklığı -10°C to +70°C
Kablo Çapı 3.0 mm
MTP Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-7, TIA 604-5, RoHS
 

Transiver Moduller'in Fiber Optik Yapıları

TRANSCEIVER FORM FACTOR CONNECTOR FIBER COUNT FIBER TYPE
100G CFP/CFP2/CPAK SR10 / XSR10 24F MTP (MPO) 20 OM3/OM4
SR4 CPAK 12F MTP (MPO) 12 OM3/OM4
SR4 / XSR4 QSFP28 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
PSM4 QSFP28 12F MTP (MPO) 8 OS2
CWDM4  QSFP28 LC 2 OS2
LRL4 CFP2/CPAK/QSFP28 LC 2 OS2
SWDM4 QSFP28 LC 2 OM3/OM4
SR-BD QSFP28 LC 2 OM3/OM4
40G SR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
40G-C/X/ESR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
BIDI QSFP+ LC 2 OM3/OM4
LX4 QSFP+ LC 2 OM3/OM4
UNIV QSFP+ LC 2 OM3/OM4, OS2
LR4 / LRL4 / IR4 QSFP+ LC 2 OS2
SWDM4 QSFP+ LC 2 OM3/OM4
PLRL4 / PLR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OS2
4x10G IR / LR QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OS2
10x10G LR  CPAK 24F MTP (MPO) 20 OS2
25G SR SFP28 LC 2 OM3/OM4
LR SFP28 LC 2 OM3/OM4
10G SR SFP+ LC 2 OM3/OM4
LR SFP+ LC 2 OM3/OM4
1G SX SFP LC 2 OM3/OM4
LX SFP LC 2 OS2

 

mpo-mtp-patch-cord-polarity-8

 

DosyaBilgi
mtp-fanout-12-multi-mode [PDF, 1.96 MB]
Fiber Tipi:
50/125 | OM3
50/125 | OM3
50/125 | OM4
50/125 | OM4
Konnektör:
MTP Elite Dişi - LC/UPC
MTP Elite Dişi - LC/UPC
MTP Elite Erkek - LC/UPC
MTP Elite Erkek - LC/UPC
Uzunluk:
10 metre
10 metre
15 metre
15 metre
20 metre
20 metre
25 metre
25 metre
30 metre
30 metre
35 metre
35 metre
40 metre
40 metre
45 metre
45 metre
50 metre
50 metre
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön