TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

2U Teleskopik Raylı Fiber Patch Panel | 48 Delik | EFP44

2U Teleskopik Raylı - Patch & Splice Fiber Optik Panel

Fiber optik kabloları sonlandırmak ve dağıtmak için kullanılabilen Teleskopik Raylı Patch Panel. Bu sonlandırma kutusu 2U boyutundadır ve kapasitesi 48& port (48'den 96 fibere) arasındadır. Fiber optik bağlantıları düzenlemek ve bağlamak için uygun ekipmanlardır. Telekomünikasyon ağı, merkezi ofis optik kablo sistemi ve tesis içi fiber ağlarda kullanım için uygundur.

Tipik olarak fiber patch panellerimiz rafa monte edilir, ayrıca isteğe bağlı fiber optik adaptör portları ile birlikte gelirler. Ayrıca önceden monte edilmiş iç tepsiler ve aksesuarlar, isteğe bağlı farklı pigtailler ve yaygın olarak kullanılan SC/FC/ST/LC/E2000 adaptör tipleri miktara göre özel olarak yapılabilir.

Panel Özellikleri

  • Kolay zaman kazandıran kurulum
  • Teleskopik Raylı Sistem
  • Farklı ön panel seçenekleri
  • Kompakt ve güvenli tasarım
  • Arka kablo girişi
  • Sabit panel vidaları çekmecenin kolay/güvenli kilitlenmesini sağlar
  • Konnektörlere ve kablolara kolayca erişilebilir
  • Bükülme yarıçapı koruması,
Ürün Seçeneği:
Boş
Boş
96 Fiber SC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
96 Fiber SC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
96 Fiber SC/APC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
96 Fiber SC/APC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 9/125 A2
96 Fiber SC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM2
96 Fiber SC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM2
96 Fiber SC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM3
96 Fiber SC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM3
96 Fiber SC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM4
96 Fiber SC/UPC Dupleks (Adaptör+Pigtail+Kaset) | 50/125 OM4
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön