Filtreler

samm market link 1

FC-ST | Single Mod - Simpleks Patch Cord | 2.0mm

Özellikler

Yansıma Kaybı (IEC 61300-3-4-Method-B) ≤ 0.30 dB
Geri Dönüş Kaybı (IEC 61300-3-6-Method-B) ≥ 50 dB (UPC),  ≥ 60 dB (APC)
Sağlamlık >1000 mating cycles
Yanmazlık UL94 V-0
Çalışma Sıcaklığı -40°C to +85°C
Konnektör Uç Geometrisi IEC 61755-3
LC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
ST Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS 
E2000 Konnektör Uyumluluğu IEC 61754 - 15, TIA 604 - 16, RoHS
Uzunluk:
1 metre
1 metre
2 metre
2 metre
3 metre
3 metre
5 metre
5 metre
7 metre
7 metre
10 metre
10 metre
15 metre
15 metre
20 metre
20 metre
Fiber Tipi:
9/125 | A2
9/125 | A2
Konnektör:
FC/UPC - ST/UPC
FC/UPC - ST/UPC
FC/APC 8° - ST/UPC
FC/APC 8° - ST/UPC
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön