Filtreler

Fiber Optik Ürünleri Tasarım, Mühendislik ve Bakım

Fiber Optik Ürünleri Tasarım, Mühendislik ve Bakım

Fiber Optik Ürünleri Tasarım, Mühendislik ve Bakım

 

SAMM, satışını yaptığı ürünlerin tamamının montajınıda istendiği takdirde sağlamaktadır. Bu hizmetimizle amacımız; montaj ekibi bulundurup piyasa rekabet koşullarına uyum sağlamaktan çok ürünlerimizin en doğru şekilde kullanımını sağlamaktır. Dolayısıyla müşterilerine her zaman en kaliteli ve güvenilir ürünleri tedarik etme felsefesinde olan firmamız bu ürünlerin montaj hizmetini de vererek ürünlerden azami faydalanmasını sağlamaktır.

 

 

 

Fiber optik ek grubumuz; ürünlerimizin her türlü mekana, dahili veya harici montajını yapmanın yanı sıra fiber optik eklerini de yaparak sistemin doğru ve güvenilir bir biçimde devreye alınmasını sağlarlar. Tüm bu hizmetlerimiz ürünlerin garanti süresini azamiye çıkardığı gibi, aynı zamanda müşteri memnuniyeti de en üst düzeydedir. Firmamızın kurulum ekibi, yalnızca kendi ürünlerimizin montajını yapıp diğer markalar için bir montaj hizmeti vermemektedir.

 

 

 

Bu durum, montaj ekibimizin belli ürünlerde uzmanlığını arttırdığı gibi çok hızlı montaj avantajı da sağlamaktadır. Fiber optik konusundaki yılların verdiği deneyim, ürün kalitesi ve servis yeteneklerimizi en üst seviyeye çıkarmıştır. Bununla birlikte firmamız uzun mesafe hatları için deneyimli, önceden belirlenmiş ve ürün eğitimi almış taşeronlarla da çalışmaktadır.

 

 

 

Bir fiber optik iletim sisteminde olması gereken her türlü pasif ekipman firmamızca sağlanmakta ve pasif network anahtar teslim olarak kurulabilmektedir. Firmamızın sunmuş olduğu bu hizmetlerden faydalanmak için lütfen ürün seçimini ilgili satış temsilcimizle uygun ürünleri seçmek için temasa geçiniz.

 

 

Hızlı teslimat ve kusursuz hizmet %100 müşteri memnuniyeti.

 

SAMM aynı zamanda, fiber optik iletim hatları için pasif ekipmanların seçimi ve optimizasyon için kendi geliştirdiği özel yazılımlar kullanarak, müşterinin isteklerini en uygun ve genişleme potansiyeline göre planlayabilmektedir. Bu tür mühendislik, malzeme ve tasarım becerisi isteyen evlere kadar fiber, veri merkezleri kurulumları ve bölgesel fiber optik gereksinimlerine göre tasarımlar yapabilen ve iş bitirme belgesi olan öncü firmalardandır.

 


 
 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön