We are Amongst The 100 Fastest Growing Companies | Samm Teknoloji
Devamını Oku  
 
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

CFP SR10 Multi-mode Transceiver | 100G 4x28 MPO 100m

a

CFP SR10 Multi-mode Transceiver | 100G 4x28 MPO 100m

CFP SR10 Multi-mode optik transceiver, MPO teknolojisini kullanır; 100Gbps hızında veri aktarabilir ve on adet 10Gbps kanalı kullanarak 100m’ye kadar optik sinyal gönderebilir. CFP SR10 Multi-mode optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CCM-900A02D0-85 CFP SR10 Multi-mode Transceiver Detayları

  • Çalışırken takılabilir CFP form faktörü
  • 103.1Gb / s toplu bit hızını destekler
  • Güç dağıtımı & lt; 12W
  • RoHS-6 uyumlu (kurşunsuz)
  • Ticari durum sıcaklık aralığı 0 ° C ila 70 ° C
  • Tek 3,3V güç kaynağı
  • OM3 Çok modlu fiber (MMF) ve OM4 MMF'de 150m maksimum bağlantı uzunluğu
  • Soğutulmamış 10x10Gb / s 850nm verici
  • CAUI elektrik arayüzü
  • Tek MPO24 yuvası
  • MDIO yönetim arayüzü


En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön