Filtreler

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri - Ürün Bülteni-1


Tarih: 2010-09-06

Teklif almak için tıklatın...

width: 400px;max-width:100%;

Raychem Elektrikli Isıtıma Sistemleri:

 • Güvenilir
 • Ekonomik
 • Estetik
 • Uzun Ömürlü
 • Bakım gerektirmeyen
 • Kolay kurulum ve kullanımlı
 • Çevre dostu sistemlerdir.
 

Yüksek kalite standartları çerçevesinde üretim teknolojisine sahip olup, bu standartlar, ISO 9001-14001, BVQI, SEMKO, IEC 800, VDE ve GOST gibi sertifikalarla  belgelendirilmiştir.
Ayrıca EFRA “European Radiant Floor Heating Association” ve TEHVA “The Electrical Heating & Ventilation Association “otoritelerince onaylanmış markadır.

Tehva LogosuCE Logosu
 

Döşemeden ısıtma sistemleri, ısıtıcı kablo ,ısıtıcı şilte ve termostatlardan oluşan ve  kurulumu oldukça kolay olan sistemlerdir.


Raychem quicknet Logosu
 

ELEKTRİKLİ ISITMA SİSTEMLERİ EKONOMİK MİDİR ?

 

 

Ekonomik açıdan bakacak olur isek ,sistem ve bileşenleri 12 yıl üretici firma garantisine sahip olup ömrü kurulumun yapıldığı bina ömrüne eşdeğerdir. Ayrıca sistem ömrü boyunca herhangi bir bakım gerektirmez. Tüketici sistemin yenilenmesi bakımı veya onarımı için herhangi bir bedel ödemez. Sistemde 7 gün 24 saat programlanabilen dijital termostat kullanılması durumunda, kullanıcıya, sistemi ihtiyacı olduğu sürede çalıştırma imkanı sağlar. Bu da enerji maliyetlerinin minimum seviyelere düşmesine neden olur. Ayrıca kurulum maliyetleri klasik sistemlere göre oldukça düşüktür.
 


12-Total-care-warranty
•    12 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİSİ
•    DÜŞÜK MANYETİK ALAN
•    PVC İÇERMEYEN MALZEME
 

 

ELEKTRİKLİ ISITMA SİSTEMLERİ BİNA MİMARİSİNE UYGUN MUDUR ?


Sistemler doğal taş yada seramik kaplama altına direkt olarak uygulanabilir. Isıtıcı kablo kesiti 5mm, ısıtıcı şilte kesiti 3 mm dir. Bu özellik mimari açıdan sistem için ayrıca bir kot ihtiyacı oluşturmamaktadır. Bununla birlikte sistemin yüzey kaplama malzemesinin altında olması mahal içerisinde herhangi bir hacim kaybına sebep olmaz. Klasik sistemde kullanılan radyatörler yada havlupanlar çoğukez mimari 
açıdan yerleşimde problem oluşturmaktadır. Dolayısısıyla elektrikli ısıtma sistemi bina mimarisi için en esnek çözümlerdir.
Teklif almak için tıklayın...

 

 

ELEKTRİKLİ ISITMA SİSTEMLERİ ÇEVRE DOSTU SİSTEMLER MİDİR ?


Sistem herhangi bir yakıt atığı üretmediği için çevre dostudur. CO2 salımı yoktur.
Bugün sürdürülebilir, ekolojik, yeşil, çevre dostu vb. pek çok isim altında karşımıza çıkan doğayla uyumlu yapılar, yapının arazi seçiminden başlayarak yaşam döngüsü çerçevesinde değerlendirildiği, bütüncül bir anlayışla ve sosyal ve çevresel sorumluluk anlayışıyla tasarlandığı, iklim verilerine ve o yere özgü koşullara uygun, ihtiyacı kadar tüketen, yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmiş, doğal ve atık üretmeyen malzemelerin kullanıldığı katılımı teşvik eden, ekosistemlere duyarlı yapılar olarak tarif edilen Yeşil Bina konseptine uygundur.
Raychem, elektrikli ısıtma sistemleri ile yapılara mimari ve mekanik olarak esnek çözümler sunmaktadır.

 


Teklif almak için tıklayın...
Detaylar için Tıklayın!

 


 Linkedin - Samm Teknoloji Youtube - Samm Teknoloji Instagram - Samm Teknoloji Twitter - Samm Teknoloji Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön