Filtreler

"Bilişim 500” 2019 Sıralamasında SAMM Teknoloji 155. Oldu


Tarih: 2020-08-28

SAMM Teknoloji 9 basamak birden yükselerek 155. sırada yer aldı

SAMM Teknoloji 9 basamak birden yükselerek 155. sırada yer aldı

2010 yılından itibaren Bilişim500 listesinde aralıksız yer alan SAMM Teknoloji, 2019 listesinde de üst sıralara yükselerek yerini aldı. BTHaber tarafından yapılan Türkiye’de bilişim alanındaki “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” bu yıl 21. kez gerçekleştirildi. Şirketlerin 2019 yılında Telekom+Bilişim ürün ve hizmeti satışlarınından elde edilen gelir (Rakamlara Enerji, Isı ve Korozyon departmanlarımızın satışları dahil edilmemiştir) üzerinden yapılan sıralamaya göre SAMM Teknoloji 155. sıraya yükseldi. SAMM Teknoloji, açıklanan listede satış gelirlerine göre Kocaeli merkezli bilişim şirketleri içinde de 5. sırada yer aldı.

Araştırmaya ilişkin veriler, sektörün en önemli oyuncularını yansıtıyor ve bilişim şirketlerinin ya da bilişim alanında da ürün ve hizmet üreten şirketlerin durumunu gösteriyor. Bilişim 500 araştırması ulusal ve uluslararası kamu ve özel sektör alımlarında bir referans olarak kabul görüyor.

SAMM Teknoloji 9 basamak birden yükselerek 155. sırada yer aldı 2

SAMM Teknoloji telekomünikasyon altyapı donanımı gelirlerine göre 9. sırada

Araştırmanın farklı pazar alt kategorilerinde de şirketlerin gelirlerine göre listeler yayınladı. Bir yerleşkenin dışında kalan telekomünikasyon ağlarının inşasında kullanılan her türlü aktif ve pasif alt yapı donanımını içeren 'telekomünikasyon altyapı donanımı' ürün ve hizmet satış istatistiklerine göre şirketimiz 34.189.341 TL’lik geliriyle Türkiye genelinde 9. sırada bulunuyor.

Türk mühendislerinin ürettiği Türkiye'nin kazandığı yatırım

Türkiye’de bilişim sektörüne getirdiği çözümler, üretim tesisi, teknoloji merkezi, teknik uzmanlarımız, yenilikçi hizmetiyle büyümeye devam eden SAMM Teknoloji, 2019’da 54.179.691 TL’lik satış (rakamlara Enerji, Isı ve Korozyon departmanlarımızın satışları dahil edilmemiştir) gelirine göre “Türkiye Merkezli Üretici” olarak “Bilişim 500” listesinde 60. sırada bulunuyor. “Türkiye Merkezli Üretici Donanım” kategorisinde 17. olan firmamız, “Türkiye Merkezli Üretici Hizmet” kategorisinde 74. olurken, “Türkiye Merkezli Üretici IoT ve M2M” kategorisinde de 9. oldu.


 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön