We are Amongst The 100 Fastest Growing Companies | Samm Teknoloji
Devamını Oku  
 
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Araştırma ve Geliştirme

Samm Technology Araştırma ve Geliştirme

AR & GE

 

SAMM Teknoloji’de yeni ürün ve üretim süreçlerinin ortaya çıkarılmasına yönelik Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Firmamız, rekabet gücünü belirleyen temel faktörün Ar-Ge ve inovasyon kaynaklı yüksek ve sürdürülebilir verimlilik olduğunun bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.  Faaliyet gösterdiği alanlardaki yenilikçi yaklaşımı sayesinde birçok başarıya imza atmıştır.

 

SAMM Teknoloji, faaliyet gösterdiği iş alanlarındaki dışa bağımlılığı azaltmayı kendine misyon edinmiştir. Var olan bilgi birikimini Ar-Ge ve inovasyon projelerine aktararak yer aldığı projelerdeki yaratıcı çözümler getirmektedir.

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Türkiye genelinde Ar-Ge Merkezleri için birçok parametrenin göz önüne alınması suretiyle yaptığı değerlendirme sonucunda SAMM Teknoloji, 5746 no’lu Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerinin desteklenmesine ilişkin kanun kapsamında Ar-Ge merkezi olarak tescil edilmiştir.

 

SAMM Teknoloji, Ar-Ge ve inovasyon alanındaki konumunu daha da güçlendirmek adına, kamu, akdemi ve özel sektör kuruluşlarıyla teknoloji geliştirmeye yönelik farklı işbirlikleri gerçekleştirmektedir.

 

Teknoloji geliştirmenin yanında geliştirdiği teknolojinin korunmasına da büyük önem veren SAMM Teknoloji,  Ar-Ge faaliyetleri sonuçlarını patent ve faydalı model olarak tescilleyip ürünleştirmiştir.

 

Dijitalleşme ve nesnelerin interneti (IoT) kavramları üzerinde gerçekleştirilen Ar-Ge çalışmaları kapsamında Raspberry Pi kullanılarak, otomasyon sistemleri, server bazlı istemci çözümleri ve çeşitli görüntüleme sistemleri üzerinde çalışılmaktadır.

 

Yenilikçiliğe önem veren SAMM Teknoloji, bünyesinde yenilikçi fikirlerim sistematik olarak değerlendirildiği ortamlar yaratmaktadır. Şirket kendi Ar-Ge kaynaklarının yanı sıra; üniversiteler ve araştırma kuruluşları ile yaptığı teknoloji geliştirme çalışmaları ve yoğun işbirlikleri sayesinde çok yönlü hareket edebilmekte ve daha hızlı sonuçlar alabilmektedir.

 

Samm Teknoloji Fabrikası

 

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön