Filtreler

samm market link 1

Araştırma ve Geliştirme

Samm Technology Araştırma ve Geliştirme

AR & GE

 

SAMM Teknoloji’de yeni ürün ve üretim süreçlerinin ortaya çıkarılmasına yönelik Ar-Ge çalışmaları yapılmaktadır. Firmamız, rekabet gücünü belirleyen temel faktörün Ar-Ge ve inovasyon kaynaklı yüksek ve sürdürülebilir verimlilik olduğunun bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.  Faaliyet gösterdiği alanlardaki yenilikçi yaklaşımı sayesinde birçok başarıya imza atmıştır.

 

SAMM Teknoloji, faaliyet gösterdiği iş alanlarındaki dışa bağımlılığı azaltmayı kendine misyon edinmiştir. Var olan bilgi birikimini Ar-Ge ve inovasyon projelerine aktararak yer aldığı projelerdeki yaratıcı çözümler getirmektedir.

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Türkiye genelinde Ar-Ge Merkezleri için birçok parametrenin göz önüne alınması suretiyle yaptığı değerlendirme sonucunda SAMM Teknoloji, 5746 no’lu Ar-Ge ve Tasarım Merkezlerinin desteklenmesine ilişkin kanun kapsamında Ar-Ge merkezi olarak tescil edilmiştir.

 

SAMM Teknoloji, Ar-Ge ve inovasyon alanındaki konumunu daha da güçlendirmek adına, kamu, akdemi ve özel sektör kuruluşlarıyla teknoloji geliştirmeye yönelik farklı işbirlikleri gerçekleştirmektedir.

 

Teknoloji geliştirmenin yanında geliştirdiği teknolojinin korunmasına da büyük önem veren SAMM Teknoloji,  Ar-Ge faaliyetleri sonuçlarını patent ve faydalı model olarak tescilleyip ürünleştirmiştir.

 

Dijitalleşme ve nesnelerin interneti (IoT) kavramları üzerinde gerçekleştirilen Ar-Ge çalışmaları kapsamında Raspberry Pi kullanılarak, otomasyon sistemleri, server bazlı istemci çözümleri ve çeşitli görüntüleme sistemleri üzerinde çalışılmaktadır.

 

Yenilikçiliğe önem veren SAMM Teknoloji, bünyesinde yenilikçi fikirlerim sistematik olarak değerlendirildiği ortamlar yaratmaktadır. Şirket kendi Ar-Ge kaynaklarının yanı sıra; üniversiteler ve araştırma kuruluşları ile yaptığı teknoloji geliştirme çalışmaları ve yoğun işbirlikleri sayesinde çok yönlü hareket edebilmekte ve daha hızlı sonuçlar alabilmektedir.

 

Samm Teknoloji Fabrikası

 

En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
Miller Alkol Kabı MDP-4
Miller Alkol Kabı MDP-4
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön