Filtreler

8xMTP to 8xMTP Base-24 Single Mod Breakout

Single Mod Base-24 8xMTP to 8xMTP Fiber Breakout Uygulamaları

100G / 120G LR10 MODULE

Özellikler

  • Düşük Ekleme Kaybı ve Daha Yüksek Performans
  • ANSI / TIA-568-C.3, IEEE 802.3ba'ya uygun ve ANSI / TIA-942'ye bağlı
  • Düşük IL ve kararlı sinyal iletimi, ağ güvenliğinizi sağlar
  • Yüksek kaliteli MTP konektörleri ve 3D interferometre ile garanti edilir
  • % 100 fabrika testinden geçmiştir

Uygulamalar

  • CFP to CFP+ Connection
  • CFP+ to CFP+ Connection
  • CXP to CXP Connection
  • 10x10G to 10x10G connection
  • 100G to 100G Interconnection

Detaylar

Yansıma Kaybı (IEC 61300-3-4-Method-B) Ortalama: 0.10 dB, Max: 0.35 dB
Geri Dönüş Kaybı (IEC 61300-3-6-Method-B) ≥ 60 dB
Sağlamlık >100 mating cycles
Yanmazlık UL94 V-0
Çalışma Sıcaklığı -10°C to +70°C
Kablo Çapı 3.0 mm
MTP Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-7, TIA 604-5, RoHS
 

Transiver Moduller'in Fiber Optik Yapıları

TRANSCEIVER FORM FACTOR CONNECTOR FIBER COUNT FIBER TYPE
100G CFP/CFP2/CPAK SR10 / XSR10 24F MTP (MPO) 20 OM3/OM4
SR4 CPAK 12F MTP (MPO) 12 OM3/OM4
SR4 / XSR4 QSFP28 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
PSM4 QSFP28 12F MTP (MPO) 8 OS2
CWDM4  QSFP28 LC 2 OS2
LRL4 CFP2/CPAK/QSFP28 LC 2 OS2
SWDM4 QSFP28 LC 2 OM3/OM4
SR-BD QSFP28 LC 2 OM3/OM4
40G SR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
40G-C/X/ESR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OM3/OM4
BIDI QSFP+ LC 2 OM3/OM4
LX4 QSFP+ LC 2 OM3/OM4
UNIV QSFP+ LC 2 OM3/OM4, OS2
LR4 / LRL4 / IR4 QSFP+ LC 2 OS2
SWDM4 QSFP+ LC 2 OM3/OM4
PLRL4 / PLR4 QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OS2
4x10G IR / LR QSFP+ 12F MTP (MPO) 8 OS2
10x10G LR  CPAK 24F MTP (MPO) 20 OS2
25G SR SFP28 LC 2 OM3/OM4
LR SFP28 LC 2 OM3/OM4
10G SR SFP+ LC 2 OM3/OM4
LR SFP+ LC 2 OM3/OM4
1G SX SFP LC 2 OM3/OM4
LX SFP LC 2 OS2

mpo-mtp-patch-cord-polarity-24

 

 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön