Filtreler

14’üncü Sektörel Performans Ödülleri Sahiplerini Buldu


Tarih: 2021-12-14

14’üncü Sektörel Performans Ödülleri Sahiplerini Buldu

14’üncü Sektörel Performans Ödülleri Sahiplerini Buldu

Samm Teknoloji, Sektör Ödülleri Elektrik Elektronik ve Otomasyon Ürünleri Sanayi kategorisinde BOİ ödülü'ne layık görüldü. ARGE ve Teknoloji Direktörü'müz Ayşe Akşit ödülünü, KSO Yönetim Kurulu Üyesi Atalay Kaya’dan aldı. Bu başarıda emeği geçen tüm Samm Teknoloji ailesine sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

KSO 14’üncü Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu Ödül Töreni, Wellborn Luxury Hotel’de yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Ödül organizasyonunda 24 firma ödül aldı.

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) tarafından düzenlenen 14’üncü Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni bugün Başiskele’de bulunan Wellborn Otel’de gerçekleştirildi. Düzenlenen törene Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy,KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, KSO Meclis Başkanı Tahsin Tuğrul, Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Yaşar Çakmak, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, İl Emniyet Müdürü VeysalTipioğlu, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan,Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın, Düzce Ticaret Odası Başkanı Tuncay Şahin, DTO Başkanı Vedat Doğusel, Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler,Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, MARKA Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğluve ödül alacak firmaların temsilcileri katıldı.

 

Toplam 24 Ödül Verildi

Yüksek verimlilikle çalışan, yenilikçiliğe ve çalışanların gelişimine önem veren, finansal olarak başarılı iş sonuçları elde eden, ülkemizin ekonomisine katma değer yaratan, sürdürülebilir bir gelecek için topluma katkı sağlayan sanayi kuruluşlarını belirlemek ve ödüllendirmek amacıyla gerçekleştirilen Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu’nda 2 büyük ödül, 1 Jüri Özel Ödülü ve 21 sektör Ödülü olmak üzere toplamda 24 ödül verildi.

Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge'sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.


 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön