TRY
 • TRY
 • USD
 • EUR
 • GBP
+90 444 1 726
Filtreler
Samm Teknoloji olarak deneyimli mühendislik kadromuz ile elektrik enstrüman taahhüt işleri yapmaktayız.

Elektrik, Enstrumantasyon ve Taahhüt İşleri

Yapım İşleri

Samm Teknoloji olarak Enerji Sektöründe taahhüt işleri yapmaktayız. Anahtar teslim projelerde öncelikle satışını yaptığımız ve uzmanlık gerektiren işlere önem vermekle beraber, yıllardır montajını ve mühendisliğini yaptığımız elektrik ve enstrumantasyon işlerini anahtar teslim olarak yapmaktayız.

Projeler için

 • Dizayn
 • Projelendirme
 • Kalite güvence ve kalite kontrol
 • Kalibrasyon Laboratuvarı
 • Elektrik kablosu, data kablosu, Fiber optic kablo çekim işleri
 • Kablo tavası ve topraklama
 • Elektrik tesisatı
  • Trafolar
  • YG / OG ve AG Panel Montajı
  • YG / OG Kablo Başlığı Terminasyonu
  • IPB Boru Bara Sistemleri
  • Akü Grubu, UPS ve DC Besleme Sistemleri
  • Zayıf Akım Sistemleri
 • Enstrüman Montajı
  • Transmittal Montajı
  • Mekanik Gösterge Montajı
  • Tubing Borulama
  • Enstruman Havası Borulama
  • Kontrol Vanaları
  • Enstruman Saha Panoları montajı
  • DCS ve Kontrol Sistemleri
 • Devreye alma ve bakım hizmetleri
  • AC/DC Yüksek Gerilim İzolasyon Testi
  • Paneller
  • Devamlılık ve İzolasyon Direnci Ölçümü
  • Trafoları
  • Jeneratör ve Motor Testleri
  • Busbar Sistemleri
  • UPS Sistemleri
  • Topraklama Direnç Ölçümü
  • Loop Test
  • Enstrüman boru sistemi için kaçak tespit ve basınç kontrol testi

Gibi uzmanlık gerektiren işleri anahtar teslim olarak yürütmekteyiz. Bu tür projeler genel olarak Tehlikeli bölge sınıfında olup, uluslararası pek çok İSG kuralları ile çalışılmakta olup, SAMM Teknoloji bu disipline sahip sayılı firmalardan birisidir. Firmamız satışını yaptığı işlerin tamamını anahtar teslim olarak yapma becerisine sahip olmakla beraber, gerektiğinde danışmanlık hizmeti sağlayarak, projelerin düzgün biçimde montajının yapılıp devreye alınmasını sağlamakta ana sorumluluk üstlenmektedir.

SAMM teknoloji olarak STAR Rafinerisinde kapsamımızda olan Enstruman Kalibrasyonu işleri için yeni bir Laboratuvar kuruyoruz. Kuracağımız bu laboratuvar proje kapsamındaki enstrumanların %90’ından fazlasına istenilen range aralığında kalibrasyon olanığı sağlayacak kapasitededir. Laboratuvarımız, enstrumanların klimalı ortamlarda depolanmasını sağlayacak ve aynı anda birden çok ekibin çalışma yapmasına olanak sağlayacak büyüklüktedir. Laboratuvar farklı alanlarda birçok firmaya hizmet verebilecek kapasitesi olup, güçlü bir teknik ekip tarafından yönetilmektedir. Kurulan Test Atölyesi ise Elektrik panoları, Trafo, Busduct, GIS sistemleri ve her türlü elektrikli sistemlerin testini yapacak nitelikdedir. Son teknoloji test aletleri ve alanında uzman test ekibimiz ile OG kabloları için AC hipot testlerini IEC standartlarına göre yapabilmekteyiz.

Elektrik Test ve Kalibrasyon Laboratuvarının Hizmet kapsamı

Endüstriyel tesislerde (Rafineri, doğalgaz çevrim santralleri, termik santraller, gübre fabrikaları, hidroelektrik santralleri, diğer petrokimya tesisleri vb) yer alan, sıcaklık, basınç, akışkanlık, vibrasyon, nem, seviye ölçüm cihazları ile vana gruplarının çalışma değer aralıklarının dizayn kriterlerine uygun ve doğru olarak çalıştığının ölçülmesi, ölçüm aralıklarının set edilmesi, arızalı cihazların tespiti ve gerekli periyodik kontrol işlemlerinin tamamını Elektrik Test ve Kalibrasyon Laboratuvarlarımızda IEC standartlarına uygun yapabilmekteyiz. Endüstriyel tesisler, binalar, fabrika ve işletme kurulum ve bakımlarında yapılan elektrik ekipmanları montaj ve devreye alma işlemleri sonrasında ve bakım işlemleri sırasında her türlü OG/AG/Control kablolarının, pano, trafo, bara, jeneratör, motor, aydınlatma ve yangın sistemleri, yıldırımdan koruma ve topraklama ölçümleri Elektriksel Test ve Kalibrasyon Laboratuvarı sayesinde yapılabilmektedir. Türkiye çapında ilk ve tek olan elektrik ve enstruman mobil laboratuvara sahibiz Bu hizmetlerimizle ilgili olarak Referanslar sayfamıza bakabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Bu hizmetlerimizle ilgili olarak Referanslar sayfamıza bakabilir veya bizimle temasa geçebilirsiniz.

Alt kategoriler

Topraklama (0)

topraklama-samm-teknoloji-01 topraklama-samm-teknoloji-02 topraklama-samm-teknoloji-03 topraklama-samm-teknoloji-04 topraklama-samm-teknoloji-05 topraklama-samm-teknoloji-06 topraklama-samm-teknoloji-07 topraklama-samm-teknoloji-08 topraklama-samm-teknoloji-09 topraklama-samm-teknoloji-10 topraklama-samm-teknoloji-11

Elektrikli ekipmanlarda meydana gelebilecek kaçak akımlar, yaralanma ve ölüm riski teşkil ederler. Bu riske karşı, elektrikli ekipmanların bir iletken vasıtasıyla toprakla irtibatının sağlanması işlemi topraklama işlemidir.

Projelerimizde izoleli, izolesiz topraklama kablo çekimi (6mm - 240mm), bara montajı, topraklama rögarı ve topraklama çubuğu montajı, kablo bağlantıları, ekipman ve support topraklamaları, yıldırımdan koruma sistemi montajı, şerit bara montajı, statik elektrik boşaltma levhası montajını tamamladık.

RGS Borulama (0)

rgs-borulama-samm-teknoloji-01 rgs-borulama-samm-teknoloji-02 rgs-borulama-samm-teknoloji-03 rgs-borulama-samm-teknoloji-04 rgs-borulama-samm-teknoloji-05 rgs-borulama-samm-teknoloji-06 rgs-borulama-samm-teknoloji-07 rgs-borulama-samm-teknoloji-08 rgs-borulama-samm-teknoloji-09 rgs-borulama-samm-teknoloji-10

RGS boru yer altı ve yer üstünde pratik montaj avantajı sağlayan kablo yoludur. Aydınlatma, elektrik ve enstrüman sistemleri için çoğunlukla kablo varış noktasına ulaşabilmek için kablo kanalından sonra takip eder. Projelerimizde 1”-6” aralığında 45.000 metre yeraltı ve yer üstü olmak üzere RGS boru montajını tamamladık.

Kablo Kanalı (0)

kablo-kanali-samm-teknoloji-01 kablo-kanali-samm-teknoloji-02 kablo-kanali-samm-teknoloji-03 kablo-kanali-samm-teknoloji-04 kablo-kanali-samm-teknoloji-05 kablo-kanali-samm-teknoloji-06 kablo-kanali-samm-teknoloji-07 kablo-kanali-samm-teknoloji-08 kablo-kanali-samm-teknoloji-09 kablo-kanali-samm-teknoloji-10 kablo-kanali-samm-teknoloji-11 kablo-kanali-samm-teknoloji-12 kablo-kanali-samm-teknoloji-13 kablo-kanali-samm-teknoloji-14 kablo-kanali-samm-teknoloji-15 kablo-kanali-samm-teknoloji-16 kablo-kanali-samm-teknoloji-17 kablo-kanali-samm-teknoloji-18 kablo-kanali-samm-teknoloji-19 kablo-kanali-samm-teknoloji-20

Kablo kanalı, bina içi, substation, pipe rack gibi bölgelerde kabloların ekipmanlar, enstrümanlar, aydınlatma aparatları gibi varış noktalarına gitmesinde pratik rol oynarlar. Yer altı kablo yolu (trench vb.) çıkışı gibi kabloların çoklu devam ettiği bölgelerde kullanışlıdır.

Endüstriyel projelerde çoğunlukla kablonun son noktasına varabilmesi için de tercih edilirler.
Projelerimizde 50W-900W aralığında 48.000 metre kablo kanalı montajını tamamladık.

Support Tipleri (0)

support-tipleri-samm-teknoloji-01 support-tipleri-samm-teknoloji-02 support-tipleri-samm-teknoloji-03 support-tipleri-samm-teknoloji-04 support-tipleri-samm-teknoloji-05 support-tipleri-samm-teknoloji-06 support-tipleri-samm-teknoloji-07 support-tipleri-samm-teknoloji-08 support-tipleri-samm-teknoloji-09 support-tipleri-samm-teknoloji-10 support-tipleri-samm-teknoloji-11 support-tipleri-samm-teknoloji-12 support-tipleri-samm-teknoloji-13 support-tipleri-samm-teknoloji-14 support-tipleri-samm-teknoloji-15

Aydınlatma, elektrik, enstrüman ve cctv sistemlerde box ve ekipmanların zarar görmeden sabit bir şekilde muhafaza edilmesi önemli bir konudur.

Projelerimizde 18.000 adet galvaniz-boyalı; kaynaklı-vidalı support montajını tamamladık.

Kablo Çekimi (0)

kablo-cekimi-samm-teknoloji-01 kablo-cekimi-samm-teknoloji-02 kablo-cekimi-samm-teknoloji-03 kablo-cekimi-samm-teknoloji-04 kablo-cekimi-samm-teknoloji-05 kablo-cekimi-samm-teknoloji-06 kablo-cekimi-samm-teknoloji-07 kablo-cekimi-samm-teknoloji-08 kablo-cekimi-samm-teknoloji-09 kablo-cekimi-samm-teknoloji-10 kablo-cekimi-samm-teknoloji-11 kablo-cekimi-samm-teknoloji-12 kablo-cekimi-samm-teknoloji-13 kablo-cekimi-samm-teknoloji-14 kablo-cekimi-samm-teknoloji-15 kablo-cekimi-samm-teknoloji-16 kablo-cekimi-samm-teknoloji-17 kablo-cekimi-samm-teknoloji-18 kablo-cekimi-samm-teknoloji-19 kablo-cekimi-samm-teknoloji-20 kablo-cekimi-samm-teknoloji-21

Aydınlatma, elektrik, enstrüman ve cctv sistemlerde box ve ekipmanların zarar görmeden sabit bir şekilde muhafaza edilmesi önemli bir konudur.

Projelerimizde 18.000 adet galvaniz-boyalı; kaynaklı-vidalı support montajını tamamladık.

Terminasyon (0)

terminasyon-samm-teknoloji-00 terminasyon-samm-teknoloji-01 terminasyon-samm-teknoloji-02 terminasyon-samm-teknoloji-03 terminasyon-samm-teknoloji-04 terminasyon-samm-teknoloji-05 terminasyon-samm-teknoloji-06 terminasyon-samm-teknoloji-07 terminasyon-samm-teknoloji-08 terminasyon-samm-teknoloji-09 terminasyon-samm-teknoloji-10 terminasyon-samm-teknoloji-11 terminasyon-samm-teknoloji-12 terminasyon-samm-teknoloji-13 terminasyon-samm-teknoloji-14 terminasyon-samm-teknoloji-15 terminasyon-samm-teknoloji-16 terminasyon-samm-teknoloji-17 terminasyon-samm-teknoloji-18 terminasyon-samm-teknoloji-19 terminasyon-samm-teknoloji-20 terminasyon-samm-teknoloji-21 terminasyon-samm-teknoloji-22 terminasyon-samm-teknoloji-23 terminasyon-samm-teknoloji-24 terminasyon-samm-teknoloji-25

Terminasyon tüm sistemlerde son noktasına varan kablonun ekipman veya enstrümanın klemensine veya barasına kablonun bağlanma işlemidir. Bağlantı ve sonlandırma olarak adlandırdığımız terminasyon glandli veya rakorlu olarak proje spektine göre değişiklik gösterir.

Projelerimizde power, enstrüman, fiberoptik, telekom vb. tüm kablo çeşitlerinde ve ölçülerinde 23.000 adet terminasyonu tamamladık.

Aydınlatma (0)

aydinlatma-samm-teknoloji-01 aydinlatma-samm-teknoloji-02 aydinlatma-samm-teknoloji-03 aydinlatma-samm-teknoloji-04 aydinlatma-samm-teknoloji-05 aydinlatma-samm-teknoloji-06 aydinlatma-samm-teknoloji-07 aydinlatma-samm-teknoloji-08 aydinlatma-samm-teknoloji-09 aydinlatma-samm-teknoloji-10 aydinlatma-samm-teknoloji-11 aydinlatma-samm-teknoloji-12 aydinlatma-samm-teknoloji-13 aydinlatma-samm-teknoloji-15 aydinlatma-samm-teknoloji-16 aydinlatma-samm-teknoloji-17 aydinlatma-samm-teknoloji-18 aydinlatma-samm-teknoloji-19

Aydınlatma çalışmanın hiç durmadığı tesislerde gece verimliliğin maksimum seviyede devam etmesi için önemli bir konudur. Personelin kullanacağı ekipmanlara giderken izlediği yolun ve ekipmanın çevresinin iyi aydınlatılmış olması önemli bir konudur.

Projelerimizde endüstriyel tip normal, acil durum, projekter, sokak aydınlatması vb. 3.500 adet armatür montajını tamamladık . Armatür montajı aktivitelerimiz devam etmektedir.

Ekipman Montajı (0)

ekipman-montaji-samm-teknoloji-01 ekipman-montaji-samm-teknoloji-02 ekipman-montaji-samm-teknoloji-03 ekipman-montaji-samm-teknoloji-04 ekipman-montaji-samm-teknoloji-05 ekipman-montaji-samm-teknoloji-06 ekipman-montaji-samm-teknoloji-07 ekipman-montaji-samm-teknoloji-08 ekipman-montaji-samm-teknoloji-09 ekipman-montaji-samm-teknoloji-10 ekipman-montaji-samm-teknoloji-11 ekipman-montaji-samm-teknoloji-12 ekipman-montaji-samm-teknoloji-13 ekipman-montaji-samm-teknoloji-15 ekipman-montaji-samm-teknoloji-17 ekipman-montaji-samm-teknoloji-18 ekipman-montaji-samm-teknoloji-19 ekipman-montaji-samm-teknoloji-20 ekipman-montaji-samm-teknoloji-21 ekipman-montaji-samm-teknoloji-22 ekipman-montaji-samm-teknoloji-23 ekipman-montaji-samm-teknoloji-24 ekipman-montaji-samm-teknoloji-25 ekipman-montaji-samm-teknoloji-26 ekipman-montaji-samm-teknoloji-27 ekipman-montaji-samm-teknoloji-28

Elektrik ekipmanları processlerin devamlılığı için en önemli elemanlardır. Endüstriyel tesisler ve fabrikalarda dakikalık enerji kesintileri ekonomik olarak büyük kayıplar yaşatmaktadır. Bu yüzden sistemler yedeklidir ve bakım aktiviteleri periyodik olarak düzenlenir. Rutin arıza ve bakımların haricinde ekipmanların amaca uygun ve doğru montajı önemli bir konudur. Ekipman üzerinde ki gösterge ve panellerin ulaşılabilir bir bölgede olması bazı önceliklerdendir.

Güç ve dağıtım trafolarının mekanik aksam ve aksesuarlarının montajı, vakumlanması, yağın treatment edilerek dondurulması, trafo ve yağın elektriksel ve kimyasal testleri uzman kadromuz ve teknik ekibimizin yıllara dayalı tecrübesi ile titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Transformatör montajı kapsamında:

 • Güç ve Dağıtım Trafoları montajı
 • Güç ve Dağıtım Trafoları saha testleri
 • Devreye alma işlemleriyle hizmet vermekteyiz

Projelerimizde 154kv-400v tüm trafo tiplerini, busduct, kesici ayrıcı panelleri ve ups, dcp gibi amaca yönelik tüm panel gruplarını, diesel generator, akü grupları vb. 975 adet ekipmanın montajını tamamladık. Montaj ve revizyon aktivitelerimiz devam etmektedir.

Enstrüman Montajı (0)

enstruman-montaji-samm-teknoloji-00 enstruman-montaji-samm-teknoloji-01 enstruman-montaji-samm-teknoloji-02 enstruman-montaji-samm-teknoloji-03 enstruman-montaji-samm-teknoloji-04 enstruman-montaji-samm-teknoloji-05 enstruman-montaji-samm-teknoloji-06 enstruman-montaji-samm-teknoloji-07 enstruman-montaji-samm-teknoloji-08 enstruman-montaji-samm-teknoloji-09 enstruman-montaji-samm-teknoloji-10 enstruman-montaji-samm-teknoloji-11 enstruman-montaji-samm-teknoloji-12 enstruman-montaji-samm-teknoloji-13 enstruman-montaji-samm-teknoloji-15 enstruman-montaji-samm-teknoloji-16 enstruman-montaji-samm-teknoloji-17 enstruman-montaji-samm-teknoloji-18 enstruman-montaji-samm-teknoloji-19 enstruman-montaji-samm-teknoloji-20 enstruman-montaji-samm-teknoloji-21 enstruman-montaji-samm-teknoloji-22 enstruman-montaji-samm-teknoloji-23

Enstrümanlar, endüstriyel tesislerde boru, drum vb. bölgelerden sıcaklık, basınç, akış gibi verileri almamızı sağlayan sensörlerdir.

Projelerimizde hook up’larına göre aşağıda ki enstrüman tiplerinden 4700 adet montajı tamamladık. Montaj aktivitelerimiz devam etmektedir.

 • Basınç Transmitteri
 • Diferansiyel Basınç Transmitteri
 • Akış transmitteri (Mass, Corioliss, Vortex, Electromagnetic)
 • Seviye Trasmiteri (Ultrasonik, Radar, Manyetik)
 • Sıcaklık Transmiteri ve elemanları
 • Sıcaklık Göstergeleri
 • Basınç Göstergeleri

CCTV PA PAGA Sistemleri (0)

cctv-pa-paga-samm-teknoloji-01 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-02 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-03 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-04 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-05 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-06 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-07 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-08 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-09 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-10 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-11 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-12 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-13 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-15 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-16 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-17 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-18 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-19 cctv-pa-paga-samm-teknoloji-20

CCTV, kameralar aracılığıyla alınan görüntünün belirli bir konuma iletildiği sisteme verilen isimdir. CCTV açılımı, “Kapalı Devre Televizyon” anlamına gelen “Close Circuit Television” kavramından türetilmiştir.

PA açılımı “Umumi anons” anlamına gelen “Public Announce” kavramından türemiştir. PAGA açılımı “Umumi alarm genel alarm” anlamına gelen “Public Alarm General Alarm “ kavramından türetilmiştir. Projelerimizde 57 adet CCTV sistem ve 23 adet PA-PAGA sistemi montajını tamamladık. Montaj çalışmalarımız devam etmekte.

Pnömatik Sistemler (0)

pnomatik-samm-teknoloji-00 pnomatik-samm-teknoloji-01 pnomatik-samm-teknoloji-02 pnomatik-samm-teknoloji-03 pnomatik-samm-teknoloji-04 pnomatik-samm-teknoloji-05 pnomatik-samm-teknoloji-06 pnomatik-samm-teknoloji-07 pnomatik-samm-teknoloji-08 pnomatik-samm-teknoloji-09 pnomatik-samm-teknoloji-10 pnomatik-samm-teknoloji-11 pnomatik-samm-teknoloji-12 pnomatik-samm-teknoloji-13 pnomatik-samm-teknoloji-15 pnomatik-samm-teknoloji-16 pnomatik-samm-teknoloji-17 pnomatik-samm-teknoloji-18 pnomatik-samm-teknoloji-19

Enstrümanların proses borulamasına veya inşai yapılarına veya ekipmanlar üzerine mekanik olarak nasıl bağlanacağı “Enstrüman Montaj Detayları” yani “Hook-up” ile ifade edilir. Enstrüman montajı için gerekli olabilecek her türlü saport, fitings, boru (tubing) ve özel vanalar gibi malzemeler, bu detaylar üzerinde adetleri ve tipleri ile listelenirler.

Hook-up detaylarına göre borunun içersinden geçicek sıvı veya gazın durumuna göre enstrüman yukarsına veya aşağısına monte edilebilir. Burada tubingin görsel olarak da iyi monte edilmesi önemli bir konudur.
Projelerimizde 8.000 metre boru (tubing) montajını tamamladık. Montaj çalışmalarımız devam etmekte.

I&C Bakım ve Kalibrasyon (0)

i-c-bakim-kalibrasyon-samm-teknoloji-02 i-c-bakim-kalibrasyon-samm-teknoloji-01

Samm Teknoloji olarak 50'den fazla test ekipmanı ile bakım veya kalibrasyon işlerinizi biz gerçekleştiriyoruz. İşletme halinde veya belirli periyotlardaki genel duruş süreçlerinde gerçekleştirilen Kestirimci-Önleyici faaliyetler lineer verimliliğin sürekliliğini sağlayacaktır.

Bakımını veya Kalibrasyonunu yaptığımız bazı saha elemanları;

 • Basınç Transmitteri
 • Diferansiyel Basınç Transmitteri
 • Akış transmitteri (Mass, Corioliss, Vortex, Electromagnetic)
 • Seviye Trasmiteri (Ultrasonik, Radar, Manyetik)
 • Sıcaklık Transmiteri ve elemanları
 • Sıcaklık Göstergeleri
 • Basınç Göstergeleri
 • Basınç Anahtarları
 • Sıcaklık Anahtarları
 • Seviye Anahtarları
 • On-Off Vanalar
 • Pnömatik/Hidrolik Vanalar
 • Pozisyoner
 • PSV

Kablo saha testleri;

 • VLF(very low frequency 0,01hz-0,1Hz) Testi
 • Kablo Kapasitans ölçümü
 • Kablo Empedans ölçümü
 • Yalıtkanlık direnci
 • İletkenlik direnci
 • Link box&Çaprazlama kutusu fonksyon testleri
 • F/O ODTR testi

Test ve Devreye Alma (0)

test-devreye-alma-samm-teknoloji-01 test-devreye-alma-samm-teknoloji-02 test-devreye-alma-samm-teknoloji-03 test-devreye-alma-samm-teknoloji-04 test-devreye-alma-samm-teknoloji-05 test-devreye-alma-samm-teknoloji-06 test-devreye-alma-samm-teknoloji-07 test-devreye-alma-samm-teknoloji-08 test-devreye-alma-samm-teknoloji-09 test-devreye-alma-samm-teknoloji-10 test-devreye-alma-samm-teknoloji-11 test-devreye-alma-samm-teknoloji-12 test-devreye-alma-samm-teknoloji-13 test-devreye-alma-samm-teknoloji-15

Test ve devreye alma bir projenin hayata geçirilmesinde son nokta olup tüm ekipmanların enerjilendirme öncesi saha testlerinin prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmesi, elektriksel cihazların çalışır duruma getirilmesi ve sistemin işletmeye alınmasıdır.

Saha testleri ile başlayan ve enerjilemeye kadar olan bu süreçte, Türkiye'nin en büyük kalibreli primer ve sekonder test cihaz garajımız, sertifikalı uzman mühendis ve teknisyenlerimizle hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz uzun yıllar edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimizi projeye aktarmak, birikimlerimizi müşterilerimizin de yorumuyla birleştirip sisteme uygulamak ve sistemi sorunsuz çalışır halde müşterilerimize teslim etmektir.

 

Eğitim

Yüksek Gerilim Anahtarlama Elemanları, Yüksek Gerilim Sekonder Sistemleri, Transformatörler, Ana Dağıtım Panelleri, Kompanzasyon Sistemleri ve Scada Enerji İzleme & Raporlama Sistemlerinin teknik detaylarının ve manevralarının anlatılması, yaşamsal süreçlerinde olası problemlerin değerlendirilmesi ve tesislerinizin ilgili standart ve yönetmeliklerin anlatımının yapıldığı hizmettir.

 

Danışmanlık, Fizibilite ve Analiz Hizmeti

İşletmelerinizde bulunan Yüksek Gerilim Anahtarlama Elemanları, Yüksek Gerilim Sekonder Sistemleri, Transformatörler, Ana Dağıtım Panelleri, Kompanzasyon Sistemleri ve Scada Enerji İzleme & Raporlama Sistemlerinin; kurulum aşamasında danışmanlık hizmetlerinin verilmesi, yaşamsal süreci boyunca; durumunun analiz edilmesi, değişim veya modernizasyon için maliyet çalışmalarının fizibilite edilmesi hizmetidir.

 

İşletme Sorumluluğu Hizmeti

İşletmelerinizde, Yüksek Gerilim Anahtarlama Elemanları, Yüksek Gerilim Sekonder Sistemleri, Transformatörler işletme içindeki sorumluluğu için elektrik mühendisi bulundurulması veya dışarıdan hizmet alınması yönetmeliklerimiz gereği mecburidir. Bu sorumluluğun bilinci doğrultusunda bünyemizde oluşturulan ve bu sorumluluk duygusu ile eğitilen personellerimizce düzenli ve periyodik olarak teknolojik cihazlarıyla fiziki kontrol, topraklama ölçümleri, termal ölçümlerinin yapılması ve raporlanması hizmetidir.

HSE (0)

hse-samm-teknoloji-00 hse-samm-teknoloji-01 hse-samm-teknoloji-02 hse-samm-teknoloji-03 hse-samm-teknoloji-04 hse-samm-teknoloji-05 hse-samm-teknoloji-06 hse-samm-teknoloji-07 hse-samm-teknoloji-08 hse-samm-teknoloji-09 hse-samm-teknoloji-10 hse-samm-teknoloji-11 hse-samm-teknoloji-12

İş güvenliği, İşçi sağlığı ve Çevre montaj sürecinde önceliğimizdir. Projelerimizde 2.000.000 adam saatini sıfır kayıp ile tamamlamış bulunmaktayız. En büyük değerimiz personelimizdir. Kişisel Koruyucu Ekipman kullanımı, yüksekte çalışma, kapalı alanda çalışma, sıcak işler, taş motoru gibi el aletleri ile çalışma öncelikli konularımızdır.

Personelimize “Ramak Kala-Near miss” raporları tutturarak olası riskleri minimize ediyoruz. Hergün işe başlamadan önce toolbox konuşmaları ile personelimizi çalışma alanlarında ki muhtemel tehlikeler hakkında bilgilendiriyor ve sloganımızı atarak işe başlıyoruz;

“Always Safety, Her zaman İş Güvenliği!”

Araç Filosu (0)

arac-filosu-samm-teknoloji-01 arac-filosu-samm-teknoloji-02 arac-filosu-samm-teknoloji-03 arac-filosu-samm-teknoloji-04

Samm teknoloji arac filomuzda hi-up, tır, manitou, bobcat, mini excavator ve 2 adet transit mevcuttur.

 

 Google Plus - Samm Technology Youtube - Samm Technology Facebook - Samm Technology Twitter - Samm Technology Facebook - Samm Technology
Başa Dön