TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

JRW / BRW Bakır Ek Kitleri

Isıyla daralan kılıflara sahip olan, data ve elektrik kablolarında kullanılabilen demiryolları kablo düz ekleme ve branşman  kitleridir. Demiryolları kablo ekleme ve branşman kitleri kablo ek ve dallanma noktaları için fiziksel koruma ve elektrik yalıtımı sağlar.

Ürünler

JRW Demiryolları Özel Düz Ek Kiti

Standart bakır ek kiti sistemi, güçlendirilmiş, ısı ile daralan manşondan oluşur ve bir destekleyici astar ile birlikte kullanılır. JRW Isıyla daralan ek kiti sistemi dolgulu ve dolgusuz bakır kablolar için çevresel ve mekanik olumsuzluklara karşı koruma amaçlı tasarlanmıştır.

KDV hariç fiyat:404,25TL
KDV dahil fiyat:477,02TL

Email ile sipariş edilebilir

Detayları Gör
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

Email ile sipariş edilebilir

Detayları Gör
«1»1 .SAYFATOPLAM 1 SAYFA

Yeni Ürünler

SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km
SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:690,35TL
KDV dahil fiyat:814,61TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.587,45TL
KDV dahil fiyat:24.293,19TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:77,22TL
KDV dahil fiyat:91,12TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:291,12TL
KDV dahil fiyat:343,52TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön