TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

SC/APC SM Konnektör

SC tip konektörler en popüler konektör tipidir ve LAN uygulamalarında sıkça kullanıldıkları gibi sektörün önde gelen tüm hub ve switch üreticilerinin aktif cihazları ile uyumludurlar.

  • SC tip konektörlerde polimer bir yapı mevcuttur. Ferrulesi Seramik malzemeden olup boot malzemesi lastik/kauçuktur. 
  • 900 µm, 2mm ve 3mm kablolar için uygundur.

 

900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı Tüplü (Tight Buffer) Kablo ve Patch Kablo‘ların sonlandırılmalarını ve birbirlerine eklenmelerini sağlayan; değişik yapı, tip ve tasarımlardaki, hem G.652 ve G655 Single Mode hem de 62.5/125 ve 50/125 (OM2 ve OM3) Multi Mode Fiber özelliklerine uyumlu olarak imal edilmiş, Tekli (Simplex) ve Çiftli (Duplex) olmak üzere farklı uygulama alanları ve gereksinimlere göre üretilen Fiber Optik ek malzemeleridir. 

Yeni Ürünler

CAT.6 F/UTP 23AWGx4P Ekranlı Dahili/Harici Data Kablosu

CAT.6 F/UTP 23AWGx4P Ekranlı Dahili/Harici Data Kablosu

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Ekranlı Data Kablosu Cat.6A F/UTP 23AWGx4P

Ekranlı Data Kablosu Cat.6A F/UTP 23AWGx4P

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
CAT.6A Keystone Jakı

CAT.6A Keystone Jakı

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:67,00TL
KDV dahil fiyat:79,06TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:35,06TL
KDV dahil fiyat:41,37TL

Ana Markalar

 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön