TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

KİT MTS-4000 + 4146 QUAD MM/SM OTDR modül

VIAVI Turkiye Company LOGO
bar2


VIAVI MTS-4000 Fiber Optik OTDR Test Cihazı + 4146 QUAD Mödülü



VIAVI MTS-4000 Fiber Optik OTDR Test Cihazı + 4146 QUAD Mödülü

VIAVI MTS-4000 + 4146 Quad Access / FTTx ağlar ve triple-play için tasarlanmış, kompakt, küçük, taşınabilir ve dokunmatik ekranlı test platformdur. OTDR, PON ( Passive Optical Networks ) ölçümü gerektiren fiber test uygulamalarında; IPTV ve VoIP ölçümlerinde ve volt / ohm , OTDR ölçümü gerektiren bakır test uygulamalarında kullanabileceğiniz bir üründür. VIAVI 4146 QUAD MM/SM OTDR modülü, hızlı algılama zamanı, keskin çözünürlük( 0.8m event ölü bölge ) ve 850nm ve 1300nm de 26/24dB dinamik menzil sayesinde LAN/WAN ve multimode Access ağları kurulumu ve bakımı için ideal bir araçtır.

VIAVI MTS-4000 Fiber Optik OTDR Test Cihazı

VIAVI MTS-4000, OTDR cihazı PON (Passive Optical Networks) ölçümü gerektiren saha testleri için idealdir. FTTx ağlar için ölçümler yapan MTS-4000 cihazında opsiyonel olarak görsel hata bulucu (Visual Fault Locator), optik güç ölçer ve görünebilir ışık kaynağı sunulmaktadır. 7 inç genişliğinde renkli ekrana sahip olan MTS-4000 iki modülü aynı anda kullanma imkanı saglamaktadir.

VIAVI 4146 QUAD OTDR modülü single mode ve multimode test kapasitesini (850/1300nm multimode ve 1310/1550nm singlemode dalga boylarında) tek modülde birleştirir. single mode dalga boyları için 37/35dB dinamik aralıkta, Quad OTDR Metro ve Access/FTTx ağlarında da kullanılabilir.

El tipi taşınabilir - VIAVI JDSU MTS-4000 OTDR Fiber Optik Çoklu Servis Test Platformu 2


VIAVI MTS-4000 OTDR Özellikler

  • 7 inç renkli büyük ekran (Dokunmatik değildir)
  • Uygun fiyatlı, kompakt ve elde taşınabilir ana ünite
  • Değiştirilebilir iki modülü aynı anda kullanma imkanı
  • Görsel hata bulucu ve güç ölçer seçenekleri
  • Hızlı bilgi transferi için bağlantı imkanı: 2xUSB 2.0, 1 Gb/s Ethernet

Arkadan VIAVI JDSU MTS-4000 OTDR Fiber Optik Çoklu Servis Test Platformu 3


VIAVI 4146 QUAD Mödülü

VIAVI 4146 Quad OTDR günlük işlerinde singlemode ve multimode uygulamalarında çalışmakta olan kurulum ekipleri/taşeronlar tarafından idealdir.
Aynı port üzerinde VIAVI 4146 QUAD OTDR ile birlikte gerçek kayıp test setini (ışık kaynağı ve güç ölçer) kombine etmek kullanıcılara fiberi kesmeden full aralıkta certifikasyon testi (devamlılık kontrolu, toplam link kaybı, uzunluk, konnektör yansıması ve event loss ölçümleri) yapma olanağı sağlar.Bu özellik her iki singlemode ve multimode optik portlarında entegre haldedir.


VIAVI 4146 QUAD Mödülü

VIAVI 4146 QUAD Modülü Faydaları

  • Kurulumlarda, LAN/WAN devreye alma ve bakımlarda, Access,Metro ve Wireless Backhaul ağlarda ideal bir test çözümü sunar.
  • Quad dalgaboyu singlemode/multimode versiyonuyla (QUAD) ve dual dalgaboyu multimode versiyonu(MM) esneklik getirir.
  • Her iki multimode ve singlemode OTDR portlarında entegre kayıp test setiyle full aralıkta fiber sertifikasyon testleri yapmaya olanak sağlar.
  • Bi-directional analiz, hata yer bulucusu, macro bükülme algılayıcı ve multi pulse yakalama test ölçümleri

VIAVI 4146 QUAD Modülü Özellikleri

  • Dinamik menzil 26/24dB (MM) ve 37/35dB (SM)
  • Entegre singlemode ve multimode CW Işık Kaynağı ve Geniş band güç ölçer
  • TIA/IEC pass/fail eşikleri
  • 10MB den 40GigE test için optimize edilmiş
  • Katman 2 sertifikasyonu

VIAVI MTS-4000 OTDR Tuşlar Detaylar

  • 7 inç yüksek görüş alanlı TFT renkli dokunmatik ekran
  • Ana sayfa
  • Sayısal tuş takımı
  • Çalışma göstergesi
  • Açık / Kapalı
  • Şarj Göstergesi
  • Yazılım tuşları
  • Sonuçlar sayfası
  • Kurulum menüsü ana sayfası
  • Dosya menüsü
  • İptal etmek
  • Yön ve doğrulama tuşları
  • Başla / dur
  • Yüksek hoparlör
  • Test göstergesi
VIAVI JDSU MTS-4000 OTDR Fiber Optik Çoklu Servis Test Platformu Tuşlar Detaylar 4

  Multimode Singlemode+Multimode Singlemode
Mödül Tipi MM OTDR QUAD OTDR LM OTDR MA OTDR MP OTDR

Dalgaboyları (nm)

850/1300

850/1300

1310/1550

1310/1550

1625/1650

1310/1550

1625/1650

1310/1490/1550

1625/1650

Dinamik Menzil 27/25dB 27/25/37/35dB 34/32/32/30dB 37/35/35/33dB 42/40/40/40/40dB
Ölü Olay Bölgesi (Ölü Olay Bölgesi EDZ) 0.8 m 08 m MM / 0.9 m SM 1 m 0.9 m 0.8 m
Ölü Zayiflama Bölgesi (Ölü Zayiflama Bölgesi ADZ) 4 m 4 m 4 m 4 m 4 m
Uygulamalar - MM uygulamalar (Datacom/IT/Private Enterprises)

- MM uygulamalar


- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/16 splitter öncesi veya sonrası testi

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/32 splitter öncesi veya sonrası testi

- Orta/Uzum Mesafe SM uygulamaları


- PON uygulamalarında 1/128 splitter öncesi veya sonrası testi

 
Fiber Tipi: Tek modlu
Çok modlu
Dalga Boyu: 850 nm
1300 nm
1310 nm
1550 nm
RMS Dinamik Menzil: 25 dB
27 dB
35 dB
37 dB
Darbe Genişliği: 3ns -1µs
3ns - 20µs
Olay Ölü Bölgesi: 0,9 m.
0,8 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 4 m.
Ağ tipi: Metro
Erişim
Kurumsal
MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

VIAVI Turkiye
MTS-2000 Fiber Optik Modüler OTDR Test Cihazı


Modül içermiyor!!!

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

VIAVI Türkiye
4146 QUAD OTDR Mödül


KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi

Yeni Ürünler

MiDia Kuru FX Optik Kablo

MiDia Kuru FX Optik Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Yuvarlak Fiber Optik Bırak Kablo

Yuvarlak Fiber Optik Bırak Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
FIG.8 TB Optik Bırak Kablo

FIG.8 TB Optik Bırak Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:36,66TL
KDV dahil fiyat:43,26TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön