TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

KİT MTS-4000 + 4123 MM OTDR modül

kit -VIAVI Turkiye Company LOGO
bar2


VIAVI MTS-4000 Fiber Optic OTDR Test Device + 4123MM Modülü



VIAVI MTS-4000 Fiber Optic OTDR Test Device + 4123MM Modülü

-JDSU- VIAVI MTS-4000 Access / FTTx ağlar ve triple-play için tasarlanmış, kompakt, küçük ve taşınabilir test platformdur. OTDR, PON ( Passive Optical Networks ) ölçümü gerektiren fiber test uygulamalarında. VIAVI4123 Multimod OTDR modülü, hızlı algılama zamanı, keskin çözünürlük (0.8m event ölü bölge) ve 850nm ve 1300nm de 26/24dB dinamik menzil sayesinde LAN/WAN ve multimode Access ağları kurulumu ve bakımı için ideal bir araçtır.

VIAVI MTS-4000 OTDR + 4123MM Metro-Access Modül IPTV ve VoIP ölçümlerinde ve volt / ohm , OTDR ölçümü gerektiren bakır test uygulamalarında kullanabileceğiniz bir üründür. VIAVI MTS-4000, OTDR cihazı PON (Passive Optical Networks) ölçümü gerektiren saha testleri için idealdir. FTTx ağlar için ölçümler yapan MTS-4000 cihazında opsiyonel olarak görsel hata bulucu (Visual Fault Locator), optik güç ölçer ve görünebilir ışık kaynağı sunulmaktadır. 7 inç genişliğinde renkli ekrana sahip olan MTS-4000 iki modülü aynı anda kullanma imkanı saglamaktadir.

kit El tipi taşınabilir - VIAVI JDSU MTS-4000 OTDR Fiber Optik Çoklu Servis Test Platformu 2


VIAVI MTS-4000 OTDR Özellikleri

  • 7 inç renkli büyük ekran (Dokunmatik değildir)
  • Uygun fiyatlı, kompakt ve elde taşınabilir ana ünite
  • Değiştirilebilir iki modülü aynı anda kullanma imkanı
  • Görsel hata bulucu ve güç ölçer seçenekleri
  • Hızlı bilgi transferi için bağlantı imkanı: 2xUSB 2.0, 1 Gb/s Ethernet
  • Dokunmatik ekran
  • 1310/1550/1625 nm ile üç dalga boyu 37/35/35 dB RMS Menzil
  • Orta mesafede uygun çözüm
  • Çanta sete dahil değildir
  • Sahada değiştirilebilen tek slot modüller
  • FiberTrace (OFS-100) ve FiberCable (OFS-200) içeren kapsamlı PC yazılımı
  • OTDR portundan kaynak ve power metre ile insertion loss ölçümü
  • Acemi kullanıcılar için basit, uzman kullanıcılar için tam özellikli.
  • PON seçimli power metre modül ile kombine edilebilir.
  • 1m ye kadar kısa ölü bölge 
  • Otomatik trafik tespit etme
  • Otomatik macro eğim teslim etme

VIAVI-4123MM-Multimode-OTDR-Module-2

VIAVI 4123MM Multimode OTDR Modülü

VIAVI4123 Multimod OTDR modülü, hızlı algılama zamanı, keskin çözünürlük (0.8m event ölü bölge) ve 850nm ve 1300nm de 26/24dB dinamik menzil sayesinde LAN/WAN ve multimode Access ağları kurulumu ve bakımı için ideal bir araçtır. Aynı port üzerinde VIAVI 4123MM OTDR ile birlikte gerçek kayıp test setini (ışık kaynağı ve güç ölçer) kombine etmek kullanıcılara fiberi kesmeden full aralıkta certifikasyon testi (devamlılık kontrolu, toplam link kaybı, uzunluk, konnektör yansıması ve event loss ölçümleri) yapma olanağı sağlar.Bu özellik her iki singlemode ve multimode optik portlarında entegre haldedir.



VIAVI 4123MM Multimode OTDR Modül Özellikleri

  • Dinamik menzil 26/24dB (MM)
  • Entegre multimode CW Işık Kaynağı ve Geniş band güç ölçer
  • TIA/IEC pass/fail eşikleri
  • 10MB den 40GigE test için optimize edilmiş
  • Katman 2 sertifikasyonu
  • Kurulumlarda, LAN/WAN devreye alma ve bakımlarda, Access,Metro ve Wireless Backhaul ağlarda ideal bir test çözümü sunar.
  • Multimod OTDR portunda entegre kayıp test setiyle full aralıkta fiber sertifikasyon testleri yapmaya olanak sağlar.
  • Bi-directional analiz, hata yer bulucusu, macro bükülme algılayıcı ve multi pulse yakalama test ölçümleri


VIAVI 4123MM Multimode OTDR Modülü , MTS-4000 test platform için -3

VIAVI MTS-4000 OTDR Tuşlar Detayları

  • 7 inç yüksek görüş alanlı TFT renkli ekran
  • Ana sayfa
  • Sayısal tuş takımı
  • Çalışma göstergesi
  • Açık / Kapalı
  • Şarj Göstergesi
  • Yazılım tuşları
  • Sonuçlar sayfası
  • Kurulum menüsü ana sayfası
  • Dosya menüsü
  • İptal etmek
  • Yön ve doğrulama tuşları
  • Başla / dur
  • Yüksek hoparlör
  • Test göstergesi
kit VIAVI JDSU MTS-4000 OTDR Fiber Optik Çoklu Servis Test Platformu Tuşlar Detaylar 4

  Multimode Singlemode+Multimode Singlemode
Type MM OTDR QUAD OTDR LM OTDR MA OTDR MP OTDR
Wavelengths 850/1300 850/1300/1310/1550 1310/1550/1625/1650 1310/1550/1625/1650 1310/1490/1550/1625/1650 nm
Dyn. range 27/25dB 27/25/37/35dB 34/32/32/30dB 37/35/35/33dB 42/40/40/40/40dB
EDZ 0.8 m 08 m MM / 0.9 m SM 1 m 0.9 m 0.8 m
ADZ 4 m 4 m 4 m 4 m 4 m
Applications - MM networks (Datacom/IT/Private Enterprises) - MM networks
- Short/Medium Range SM Distances
- Short Distances
- Test before or after the splitter or up to 1/16 splitter on PON Networks
- Short/Medium Range Distances
- Test through up to 1/32 splitter on PON Networks
- Medium/Long  Range Distances
- Test through up to 1/128 splitter on PON Networks
Fiber Tipi: Çok modlu
Dalga Boyu: 850 nm
1300 nm
RMS Dinamik Menzil: 25 dB
Darbe Genişliği: 3ns - 20µs
Olay Ölü Bölgesi: 0,8 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 4 m.
Ağ tipi: Metro
Erişim
MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

VIAVI Turkiye
MTS-2000 Fiber Optik Modüler OTDR Test Cihazı


Modül içermiyor!!!

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

VIAVI Türkiye
4146 QUAD OTDR Mödül


KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi

Yeni Ürünler

Tamponlu Harici Fiber Optik LAN Kablosu

Tamponlu Harici Fiber Optik LAN Kablosu

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Modüler Destek Konsolları – CDM

Modüler Destek Konsolları – CDM

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Mount Plate - CDM

Mount Plate - CDM

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:35,27TL
KDV dahil fiyat:41,62TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön