TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

KİT MTS-2000 + 4123 MM OTDR modül

VIAVI Turkiye Company LOGO
-


VIAVI MTS-2000 Fiber Optik OTDR Test Cihazı + 4123 MM Multimod OTDR Modülü



VIAVI MTS-2000 Fiber Optik OTDR Test Cihazı + 4123 MM Multimod OTDR Modülü

VAVI -JDSU- MTS-2000, fiber ağların kurulumundan işletilmesine kadar her kademedeki testleri gerçekleştirmenizi sağlayan modüler bir OTDR cihazıdır. VIAVI 4123 MM Multimod OTDR modülü, hızlı algılama zamanı, keskin çözünürlük (0.8m event ölü bölge) ve 850nm ve 1300nm de 26/24dB dinamik menzil sayesinde LAN/WAN ve multimode Access ağları kurulumu ve bakımı için ideal bir araçtır.


VIAVI MTS-2000 Fiber Optik OTDR Test Cihazı

VIAVI MTS-2000 OTDR Test Cihazı


VAVI MTS-2000 Fiber Optik Modüler OTDR Test Cihazı, 'Hands-free' çalışabilmeyi sağlayan taşıma çantası ile, tek tuşla test imkanı ve fiber konnektörün temiz/kirli olduğunu tespit eden fiber mikroskop aksesuarıyla, basit kullanım sağlayan ve birçok testi bir arada barındıran bir OTDR platformudur.

VIAVI MTS-2000 Çoklu test ortamı. VIAVI MTS-2000 taşınabilir ve modüler bir fiber test aletidir. Bina, kampüs ve şehirsel FTTx uygulamalarında noktadan-noktaya veya noktadan-çok-noktaya (PON) yapılan fiber bağlantıların kurulumu, işletmeye alınması ve bakımı safhalarında ihtiyaç duyulan testleri gerçekleştirir.



VIAVI MTS-2000 Fiber Optik OTDR Test Cihazı + çanta


VIAVI MTS-2000 OTDR Faydaları

  • FTTx / PON, erişim, metro ve kurumsal ağlarla uyumludur.
  • Yüksek kaliteli konnektörleme, birleştirme ve sorun tespiti.
  • "hands-free" çantası ile iş akışını geliştirir.
  • Geçiş / başarısız sonuçlarla basit ve hızlı test.
  • Gelişmiş rapor üretimi ve esnek bağlantı.
  • StrataSync bulut özellikli yazılım ile uyumludur.


Üst taraf Girişleri - VIAVI MTS-2000 OTDR Test Cihazı

VIAVI MTS-2000 Özellikleri

  • Dokunmatik ekran
  • 1310/1550/1625 nm ile üç dalga boyu 37/35/35 dB RMS Menzil
  • Orta mesafede uygun çözüm
  • Çanta ile birlikte
  • Dokunmatik ekranı ve kolay kullanımı ile çok avantajlı. MTS-2000 için dokunmatik ekran standart.
  • VIAVI MTS-2000'i kullanmak çok kolay ve pratiktir, fiber optik hatların ölçümünü yapmak için uzman olmanıza gerek yok, MTS-2000 ile rahatlıkla ölçüm yapabilirsiniz.
  • Ufak boyutları sayesinde tek elde taşınır, her yerde kullanılabilir.
  • VIAVI MTS-2000 ve MTS-4000 aynı modülleri çalıştırabilir, çalıştırdığı modüller aşağıdaki gibidir.




Birçok Uygulamalar ve Maksimum Esneklik

VIAVI MTS-2000 test cihazı, bağlantı denetimi, bağlantı kontrolü, kaynak kontrolü, ORL, OTDR, güç ölçer, PON seçimli güç ölçer ve CWDM optik spektrum analizörü gibi temel fiber analiz araçlarının tümünü destekler.

VIAVI T-BERD / MTS-2000 ile kullanılan uygulama modülleri T-BERD / MTS-4000 ile birlikte kullanılabilir ve iki ürün birlikte kullanılabilir.

Application modules used with the VIAVI T-BERD/MTS-2000 can also be used with the T-BERD/MTS-4000 and the two products are interoperable.


Birçok Uygulamalar ve Maksimum Esneklik VIAVI MTS-2000



Wifi, Bluetooth ve Ethernet ile Artan Verimlilik

VIAVI T-BERD / MTS-2000, uzaktan kumanda, veri, kurulum, yükleme, indirme ve raporlama ve aktarma gibi çeşitli iletişim yeteneklerine sahiptir. VIAVI MTS-2000, bir adet yüksek hızlı 1G Ethernet portuna, üç USB portuna ve isteğe bağlı WiFi ve Bluetooth ağ bağlantılarına sahiptir.


Wifi, Bluetooth ve Ethernet ile Artan Verimlilik VIAVI MTS-2000

VIAVI 4123MM Multimode OTDR Modülü


VIAVI4123 Multimod OTDR modülü, hızlı algılama zamanı, keskin çözünürlük (0.8m event ölü bölge) ve 850nm ve 1300nm de 26/24dB dinamik menzil sayesinde LAN/WAN ve multimode Access ağları kurulumu ve bakımı için ideal bir araçtır. Aynı port üzerinde VIAVI 4123MM OTDR ile birlikte gerçek kayıp test setini (ışık kaynağı ve güç ölçer) kombine etmek kullanıcılara fiberi kesmeden full aralıkta certifikasyon testi (devamlılık kontrolu, toplam link kaybı, uzunluk, konnektör yansıması ve event loss ölçümleri) yapma olanağı sağlar.Bu özellik her iki singlemode ve multimode optik portlarında entegre haldedir.

VIAVI 4123MM Multimode OTDR Modülü


VIAVI 4123MM Multimode OTDR Modül Faydaları

  • Kurulumlarda, LAN/WAN devreye alma ve bakımlarda, Access,Metro ve Wireless Backhaul ağlarda ideal bir test çözümü sunar.
  • Quad dalgaboyu singlemode/multimode versiyonuyla (QUAD) ve dual dalgaboyu multimode versiyonu(MM) esneklik getirir.
  • Her iki multimode ve singlemode OTDR portlarında entegre kayıp test setiyle full aralıkta fiber sertifikasyon testleri yapmaya olanak sağlar.
  • Bi-directional analiz, hata yer bulucusu, macro bükülme algılayıcı ve multi pulse yakalama test ölçümleri
VIAVI 4123MM Multimode OTDR Modül + VIAVI MTS-2000

VIAVI 4123MM Multimode OTDR Modül Özellikleri

  • Dinamik menzil 26/24dB (MM)
  • Entegre multimode CW Işık Kaynağı ve Geniş band güç ölçer
  • TIA/IEC pass/fail eşikleri
  • 10MB den 40GigE test için optimize edilmiş
  • Katman 2 sertifikasyonu


VIAVI MTS-2000 Detayları

  • 5 inç dokunmatik ekran
  • Şarj göstergesi
  • Çalışma göstergesi
  • Dosya menüsü
  • Kurulum menüsü
  • Başla dur
  • Test göstergesi
  • Açık kapalı
  • Ana sayfa
  • İptal etmek
  • Yön ve doğrulama tuşları
  • Sonuçlar sayfası
  • Hoparlör
  • Kulaklık girişi
  • AC / DC girişi
  • Slave mini USB bağlantı noktası
  • RJ45 konektörü
  • Ana USB girişi (2)
  • Güç ölçer bağlantı noktası
  • VFL veya konuşma seti bağlantı noktası
  • WiFi ve Bluetooth seçenekleri
  • Dokunmatik ekran için kalem
VIAVI MTS-2000 Detayları

  Multimode Singlemode+Multimode Singlemode
Mödül Tipi MM OTDR QUAD OTDR LM OTDR MA OTDR MP OTDR
Dalgaboyları 850/1300 850/1300/1310/1550 1310/1550/1625/1650 1310/1550/1625/1650 1310/1490/1550/1625/1650 nm
Dinamik Menzil 27/25dB 27/25/37/35dB 34/32/32/30dB 37/35/35/33dB 42/40/40/40/40dB
Ölü Olay Bölgesi (EDZ) 0.8 m 08 m MM / 0.9 m SM 1 m 0.9 m 0.8 m
Ölü Zayiflama Bölgesi (ADZ) 4 m 4 m 4 m 4 m 4 m
Uygulamalar - MM uygulamalar (Datacom/IT/Private Enterprises)

- MM networks


- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/16 splitter öncesi veya sonrası testi

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/32 splitter öncesi veya sonrası testi

- Orta/Uzum Mesafe SM uygulamaları


- PON uygulamalarında 1/128 splitter öncesi veya sonrası testi

Fiber Tipi: Çok modlu
Dalga Boyu: 850 nm
1300 nm
RMS Dinamik Menzil: 24 dB
26 dB
Darbe Genişliği: 3ns - 20µs
Olay Ölü Bölgesi: 0,8 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 4 m.
Ağ tipi: Metro
Erişim
Kurumsal
MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

VIAVI Turkiye
MTS-2000 Fiber Optik Modüler OTDR Test Cihazı


Modül içermiyor!!!

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

VIAVI Türkiye
4146 QUAD OTDR Mödül


KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi

Yeni Ürünler

Asus tinker board

Asus Tinker Board

KDV hariç fiyat:247,84TL
KDV dahil fiyat:292,45TL
Zaxe Filament PLA Transparan

Zaxe Filament PLA Transparan

KDV hariç fiyat:185,00TL
KDV dahil fiyat:218,30TL
Zaxe Filament PLA Parlak Yeşil

Zaxe Filament PLA Parlak Yeşil

KDV hariç fiyat:130,00TL
KDV dahil fiyat:153,40TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:138,00TL
KDV dahil fiyat:162,84TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:35,89TL
KDV dahil fiyat:42,35TL
Raspberry Pi 3 Lisanslı Kutu

Raspberry Pi 3 Lisanslı Kutu

KDV hariç fiyat:35,00TL
KDV dahil fiyat:41,30TL

Ana Markalar

 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön