TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

KİT MTS-2000 + 4136 MA SM OTDR modül

MTS-2000 Çoklu test ortamı. MTS-2000 taşınabilir ve modüller bir fiber test aletidir. Bina, kampüs ve şehirsel FTTx uygulamalarında noktadan-noktaya veya noktadan-çok-noktaya (PON) yapılan fiber bağlantıların kurulumu, işletmeye alınması ve bakımı safhalarında ihtiyaç duyulan testleri gerçekleştirir.

  • Dokunmatik ekran !
    Dokunmatik ekranı ve kolay kullanımı ile çok avantajlı. MTS-2000 için dokunmatik ekran standart.
  • Kolay kullanım
    MTS-2000'i kullanmak çok kolay ve pratiktir, fiber optik hatların ölçümünü yapmak için uzman olmanıza gerek yok, MTS-2000 ile rahatlıkla ölçüm yapabilirsiniz.
     
  • Ufak boyutları sayesinde tek elde taşınır, her yerde kullanılabilir.
     
  • MTS2000 ve MTS4000 aynı modülleri çalıştırabilir, çalıştırdığı modüller aşağıdaki gibidir.

 

Hangi modülü seçmeniz gerekiyor ?

Projenize ve ihtiyacınıza göre farklı modüller ile MTS-2000 i sipariş edebilirsiniz. Bu konuda SAMM Teknoloji ekibi size yardımcı olacaktır, aşağıda dB kayıp ve dalga boyu ölçüm değerleri belirtilmiştir.

 

 
  Multimode Singlemode+Multimode Singlemode
Mödül Tipi MM OTDR QUAD OTDR LM OTDR MA OTDR MP OTDR
Dalgaboyları 850/1300 850/1300/1310/1550 1310/1550/1625/1650 1310/1550/1625/1650 1310/1490/1550/1625/1650 nm
Dinamik Menzil 27/25dB 27/25/37/35dB 34/32/32/30dB 37/35/35/33dB 42/40/40/40/40dB
Ölü Olay Bölgesi (EDZ) 0.8 m 08 m MM / 0.9 m SM 1 m 0.9 m 0.8 m
Ölü Zayiflama Bölgesi (ADZ) 4 m 4 m 4 m 4 m 4 m
Uygulamalar - MM uygulamalar (Datacom/IT/Private Enterprises)

- MM networks


- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/16 splitter öncesi veya sonrası testi

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/32 splitter öncesi veya sonrası testi

- Orta/Uzum Mesafe SM uygulamaları


- PON uygulamalarında 1/128 splitter öncesi veya sonrası testi

 

Fiber Tipi: Tek modlu
Dalga Boyu: 1310 nm
1550 nm
1625 nm
1650 nm
RMS Dinamik Menzil: 37 dB
38 dB
40 dB
Darbe Genişliği: 3ns -1µs
3ns - 20µs
Olay Ölü Bölgesi: 0,9 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 4 m.
Ağ tipi: FTTH
Metro
Erişim
MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

JDSU T-BERD/MTS-2000, fiber ağların kurulumundan işletilmesine kadar her kademedeki testleri gerçekleştirmenizi sağlayan modüler bir OTDR cihazıdır.

'Hands-free' çalışabilmeyi sağlayan taşıma çantası, tek tuşla test imkanı ve fiber konnektörün temiz/kirli olduğunu tespit eden fiber mikroskop aksesuarıyla, basit kullanım sağlayan ve birçok testi bir arada barındıran bir OTDR platformudur.

  • Dokunmatik ekran
  • 1310/1550/1625 nm ile üç dalga boyu 37/35/35 dB RMS Menzil
  • Orta mesafede uygun çözüm
  • Çanta ile birlikte
  • Modül içermiyor!!!
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
4136MA Metro-Access OTDR Modül

4136MA Metro-Access OTDR Modül

4136MA Metro-Access OTDR Modül MTS-4000 test platform için

T-BERD® 4000/MTS-4000 OTDR platformu Metro Access "MA" ve Last Mile "LM" OTDR içerir. Bu modüller metrodan kısa mesafeli network mimarilerine kadar maksimum performans ve etkinlikte ölçüm yapar. Saha teknisyenleri hızlıca, güvenilir ve cost efektif çalışırlar.

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön