TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

U-Link Konnektör Adaptör SC

Angle-Polished Connector (APC) ve Ultra-Polished Connectors (UPC) seçimi ne tarz bir networkte kullanılacağına göre önemli farklılıklar yaratır. Network dizaynı ya da amacı ve fiberden iletilecek servis tipleri gibi etmenler önemlidir.

 

Pasif Optik Network (PON) yapılarında FTTP modelinde çoklu hanelere servis dağıtımı yapmak için çok sayıda fiber bağlantısı yapılmalıdır. Sistemlerde bu tür ekler olmasıyla beraber APC konnektörleri network esnekliği, test ve arıza süreçleri  gibi çok sayıda avantajları vardır. 

 

APC ve UPC konnektörleri arasındaki en belirgin fark geri dönüş kayıplarıdır. Geri dönüş kaybı ışığın bir optik arayüzden kaynağına geri yansıyan miktarının ölçümüdür.

 

APC konnektörler UPC konnektörlerden açılı parlatılmış uç yapısı sayesinde daha üstündür. Bir UPC konnektördeki ışık konnektör yüzyinden geri yansır ve bu geri dönüş kaybını artırır. APC konnektörde bu durum 8° lik açı sayesinde yansıyan ışığın kaplama malzemesinde soğurulmasıyla sonuçlanır ve kayıp azalır.

Konnektör Seçenekleri:
SC/UPC
SC/UPC
SC/APC
SC/APC
Konnektör Kapasitesi:
Simplex (SX)
Simplex (SX)
Duplex (DX)
Duplex (DX)
Fiber Tipi:
Single Mode (SM)
Single Mode (SM)
Multi Mode (MM)
Multi Mode (MM)

Yeni Ürünler

VIAVI MTS-5800 100G
VIAVI MTS-5800 100G
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MTS-5800
VIAVI MTS-5800
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Miller RCS-114 Fiber Optik Dış Kılıf Soyucu
Miller RCS-114 Fiber Optik Dış Kılıf Soyucu
KDV hariç fiyat:308,41TL
KDV dahil fiyat:363,92TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:37,91TL
KDV dahil fiyat:44,73TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön