TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

JDSU TP100 Sinyal Algılayıcı

Tell-All™ port kablolama göstergeci kolay kullanımlı, el tipi, telefon ve data hatlarını tanımlayan bir cihazdır.

10BASE-T, Token Ring ve 100BASE-Tx sistemlerini tanımlar. Aynı zamanda Tell-All voltaj ve polariteyi algılar.

Önemli Özellikleri

  • 10BASE-T, Token Ring ve 100BASE-Tx sistemlerini tanımlar
  • Voltaj ve polariteyi algılar 
  • Batarya dahildir
DosyaBilgi
JDSU TP100 [PDF, 160.99 KB]

Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,40TL
KDV dahil fiyat:47,67TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön