TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

OMK-36P SmartPocket Quad SM/MM OptikTest Kiti

VIAVI Turkey Company LOGO
--


VIAVI OMK-36 Smartpocket Enterprise Quad Test Kit



VIAVI OMK-36 Smartpocket Enterprise Quad Test Kit

OMK-36, VIAVI'den OLS-36 ışık kaynağı ve OLP-35 güç ölçüm cihazından oluşur. OMK-36 optik test kit Access, FTTx, Metro, Core, LAN, WAN ve Enterprise fiber optik ağlarda güç seviyesi ve kayıp ölçüm testleri için en iyisidir. OMK-36, 850/1300/1310/1550 nm çift dalga boylu Multi-mode için uygundur ve bir UPP push/pull adaptör girişine sahiptir. VIAVI optik test kitleri fiber optik ağları kurmak ve muhafaza etmek ve ekleme kaybı ölçümleri yapmak ve süreklilik kontrolleri yapmak için küresel olarak kullanılır.



OLS-36 + OLP-35 / VIAVI OMK-36 Enterprise Quad Test Kit


VIAVI OMK-36 Özellikleri

  • Enterprise ağları için gerekli optik test kit
  • Access and metro (LAN/WAN) ağları
  • Multi-mode ve Single-mode testler
  • Hafif, şok ve sıçramaya dayanıklı tasarım
  • Push/Pull (UPP) 2,5 mm adaptör -1.25 mm opsiyonel-
  • Auto-ʎ otomatik dalga boyu tanımlama
  • TwinTest otomatik olarak iki dalga boyunu test eder
  • Hatasız ve verimli testler
  • 100 sonuç depolama kapasitesi
  • Mikro USB ile hızlı rapor transferi
  • SmartReporter ücretsiz yazılımı ile uyumlu
  • PDF veya Excel için Pass/Fail raporları oluşturma

VIAVI OMK-36 Uygulamaları

OMK-36 optik test kit, Multi-mode 850/1300/1310/1550 nm dalga boylu Access/FTTX, Metro/Core ve Enterprise LAN/WAN ağları için güç seviyesi test, bağlantı ekleme kaybı ölçüm, süreklilik kontrol ve ton tespiti yapabilir.






instruments Applications
Kit Light Source Power Meter Wavelength MM SM Access/FTTX Metro/Core LAN/WAN Enterprise
Enterprise OMK-34 OLS-34 OLP-34 850/1300nm
OMK-36 OLS-36 OLP-35 850/1300nm 1310/1550nm
Service Providers OMK-35 OLS-35 OLP-35 1310/1550nm
OMK-38 OLS-35 OLP-38 1310/1550nm
Video overlay

CATV

  OMK-34
Enterprise Kit
OMK-36
Enterprise Quad Kit
OMK-35
Service Provider Kit
OMK-38
Service Provider Hi-Power Kit
Light Source OLS-34 OLS-36 OLS-35 OLS-35
Fiber type MM (50/125 µm) MM (50/125 µm)/SM SM SM
Output power -20 dBm -20 dBm/-7 dBm -7 dBm -7 dBm
Wavelength uncertainty ± 20 nm
Connector type Switchable adapters
Power Meter OLP-34 OLP-35 OLP-35 OLP-38
Power range -60 to +5 dBm -65 to +10 dBm -65 to +10 dBm -50 to +26 dBm
Max. input power +13 dBm +16 dBm +16 dBm +27 dBm
Connector type Universal push pull (UPP), interface 2.5 mm (1.25 mm as accessory)
Data storage 100 results
General Loss Test Set Specifications
850 nm    
1300 nm    
1310 nm  
1550 nm  
Loss dynamic range 40 dB 40/58 dB 58 dB 43 dB
General Specifications
Dimension w x h x d 280 x 215 x 50 mm (11 x 8.5 x 2 in)
Weight 0.6 kg (1.32 lb)

Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:499,44TL
KDV dahil fiyat:589,34TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
-27%
KDV hariç fiyat:10.776,27TL
KDV dahil fiyat:12.716,00TL
Liste Fiyatı:17.428,73TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:23.463,69TL
KDV dahil fiyat:27.687,15TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:210,61TL
KDV dahil fiyat:248,52TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:55,87TL
KDV dahil fiyat:65,93TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön