TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

E8146SRL OTDR Modül Singlemode + Multimode MTS 6000-8000 için

JDSU kısa menzillli LAN(SRL) optik zaman domenli yansıtıcı (OTDR) modülü, endüstri gereksinimlerine cevap verebilmek adına yüksek performanslı fonksiyonel testler yapar. 

SLR OTDR Modülü çoklu dalga boylarında (850, 1300, 1310 ve 1550 nm) ölçüm yapabilir. Saha teknisyenine tek ekipman ile ölçüm yapma imkanı sunar.

SRL OTDR modülü multi-mode ve single-mode da kısa mesafelerde(Access ve LAN) etkili ölçümler yapar

OTDR, fiber link zayıflamaları, zayıflama katsayısı, yansıma, ek-konnektör kayıpları ve point-of-error gibi testleri yapam temel test cihazlarıdır.

Dynamic Range  40.0 dB 
Wavelengths [nm]  850, 1300, 1310, 1550 nm 
Min.Pulse Width  3 nsec 
Max Pulse Width  20 usec 
Distance Range Min.  2.60 m 
Distance Range Max.  380.00 km 
Distance Resolution  4 cm sampling resolution
DosyaBilgi
8100 SRL OTDR module [PDF, 505.59 KB]

Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:628,25TL
KDV dahil fiyat:741,34TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:19.025,29TL
KDV dahil fiyat:22.449,84TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:29.515,11TL
KDV dahil fiyat:34.827,83TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:70,27TL
KDV dahil fiyat:82,92TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:264,93TL
KDV dahil fiyat:312,62TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön