TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

E8146SRL OTDR Modül Single Mode MTS 6000-8000 için

JDSU kısa menzillli LAN(SRL) optik zaman domenli yansıtıcı (OTDR) modülü, endüstri gereksinimlerine cevap verebilmek adına yüksek performanslı fonksiyonel testler yapar. 

SLR OTDR Modülü çoklu dalga boylarında (850, 1300, 1310 ve 1550 nm) ölçüm yapabilir. Saha teknisyenine tek ekipman ile ölçüm yapma imkanı sunar.

SRL OTDR modülü multi-mode ve single-mode da kısa mesafelerde(Access ve LAN) etkili ölçümler yapar

OTDR, fiber link zayıflamaları, zayıflama katsayısı, yansıma, ek-konnektör kayıpları ve point-of-error gibi testleri yapam temel test cihazlarıdır.

Dynamic Range  40.0 dB 
Wavelengths [nm]  850, 1300, 1310, 1550 nm 
Min.Pulse Width  3 nsec 
Max Pulse Width  20 usec 
Distance Range Min.  2.60 m 
Distance Range Max.  380.00 km 
Distance Resolution  4 cm sampling resolution
DosyaBilgi
8100 SRL OTDR module [PDF, 505.59 KB]
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön