TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

JDSU OLS-35 Işık Kaynağı SC/PC Evrensel Adapter

OLS-35 Işık Kaynağı

1310/1550 nm, SM, değiştirilebilir adaptör

DosyaBilgi
OLS-35 JDSU [PDF, 101.61 KB]

Yeni Ürünler

VIAVI OLS-35 SmartPocket Fiber Optik Işık Kaynağı - Singlemode

VIAVI OLS-35 SmartPocket Fiber Optik Işık Kaynağı - Singlemode

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI OLP-34 SmartPocket Fiber Optik Işık Kaynağı - Multimode

VIAVI OLS-34 SmartPocket Fiber Optik Işık Kaynağı - Multimode

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Turta IoT HAT

Turta IoT HAT

KDV hariç fiyat:181,23TL
KDV dahil fiyat:213,85TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:138,00TL
KDV dahil fiyat:162,84TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:36,25TL
KDV dahil fiyat:42,78TL
Raspberry Pi 3 Lisanslı Kutu

Raspberry Pi 3 Lisanslı Kutu

KDV hariç fiyat:35,00TL
KDV dahil fiyat:41,30TL

Ana Markalar

 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön