TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

JDSU OLP-6 Optik Güç Ölçer

JDSU OLP-6 Optik Güç Ölçer

  • Güvenilir, kompak ve ekonomik güç ölçer.
  • Basit olarak 3 tuşlu kullanım.
  • Dalga boyunu ve modülasyon tipini gösteren parlak ve temiz bir görüntü sağlar.
  • Evrensel bas/bırak 2.5 mm arayüz.
  • Singlemode ve Multimode uygulamalarını destekler.
  • 3 farklı güç aralığında çalışabilir. 
  • Ölçüm aralığı -65 ile +10dbm dir.

2 adet batarya, çanta kemeri ve kılavuz içerir.

DosyaBilgi
OLP-6 [PDF, 365.4 KB]

Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,92TL
KDV dahil fiyat:48,29TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön