TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

FIST-MB2-T SC-APC 16 Fiber Kapaksız Ek ve Patch Fiber Optik Terminasyon Kutusu

Bu ürün portföyümüzün orta boy kutusu olup, Fiber-Pigtail Ekleri bir terminasyon kutusudur.

MB2-T terminasyon kutusu olarak, 16 fiber kadar ek ve terminasyon kapasitesi olan, bina içi uygulamalar için tasarlanmıştır.

Pasif optik komponentler adapte edilebilir.

Kutu tasarımı sayesinde, fiber ve komponentlerini çevresel ve mekanik etkilerden korurken, standartlara uygun etkin fiber yönetimi, fiber bükülme çapı kontrolü ve tüm konnektörlere kolay erişim sağlar. Kutu genellikle erişim şebekesinin müşteri tarafı terminasyonlarında bina içi uygulamalarda kullanılır.


Özellikleri:

  1. Tüm konnektör tiplerine uyumlu, 16 konnektör kapasiteli patch panel, (MB2-T)
  2. Bina içi kullanım,
  3. IP55 Koruma Sınıfı,
  4. Çabuk ve kolay montaj,
  5. ABS Plastik Gövde,
  6. Vidalı veya Kilitli Kapak (Müşteriye Özel Kilit Opsiyonu)
  7. Tüm kablo tiplerine ve çaplarına adapte edilebilir.

 

Ölçüler

MB2-T

Yükseklik(mm)

325

Genişlik(mm)

220

Derinlik(mm)

110

Kapasite

 

Maks Fiber Sayısı

16

Konnektör Kapasitesi

16

Ek Sonlandırma Kapasitesi:16
Könnektör Tipi:SC/APC
FIST-MB2-T Kapaksız Fiber Kapasiteli Fiber Optik Terminasyon Kutusu Boş

FIST-MB2-T Kapaksız Fiber Kapasiteli Fiber Optik Terminasyon Kutusu Boş

Bu ürün portföyümüzün orta boy kutusu olup, FIST-MB2-T 16 fiber kadar ek ve terminasyon kapasitesi olan, bina içi uygulamalar için tasarlanmıştır.

NOT: kablo, pigtail ve kilit içermez. 16'lık patch panel dahil.

Tyco Kodu: FIST-MB2-T-00-NN-1

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Adet:
FIST-SOSA2-4SE-S Ek Kaseti

FIST-SOSA2-4SE-S Ek Kaseti

Ek alt birimleri, kullanıcıya değişik özelliklerdeki networkleri kurmayı sağlayan temel birimlerdir.

FIST-SOSA2-4SE-S  4 kaset içerir ve 12 fibere kadar ek yapılabilir. 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
Fiber Optik Ek Koruyucu 60mm SMOUV

2 × Fiber Optik Ek Koruyucu 60mm SMOUV

TYCO SMOUV-1120-01, tek ve şerit fiberlere uyumlu, şerit, standart, ince, mini ve makro boyutları gibi birçok çeşit koruma kılıfları sunar. İç ve dış kılıflar, paslanmaz çelik ya da seramiklerle güçlendirilmiştir. 

Uzunluğu: 60mm.

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
3m Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC

2 × 3m Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC

3 metre Pigtail Simpleks Single Mode SC-APC

Sipariş Kodu: T-S-SM-SA-2-SL0900-XX

 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
U-Link Konnektör Adaptör SC/APC

18 × U-Link Konnektör Adaptör SC/APC

U-Link Konnektör Adaptör SC/APC

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
DosyaBilgi
FIST-MB2-S_Datasheet [PDF, 224.22 KB]
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön