TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

3m Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC

SCAPC Pigtail (900 mikron = 0.9 mm)

SCAPC pigtail 900 micronluk beyaz fiber kablo üzerine monte edilmiştir. Kılıf akrilik olup fiber optik ek esnasında operatörlerin kolayca kılıfı soyabilmesi için yarı sıkı tüp (semi tight) kullanılmıştır.

Pigtail ve patch cord ürünleri firmamız tarafından üretildiği gibi onaylı tedarikçilerimizden (Huber Suhner, TE Connectivity, Tyco Electronics)de temin edilebilmektedir.

 

Bu ve buna benzer pigtail ve patch cord ürünlerimizi görmek için indirmeler sekmesini kullanabilirsiniz.

DosyaBilgi
foyer [EXE, 1.23 MB]
SAMM-Patchcord-PigtaiDatasheet [PDF, 246.14 KB]

Yeni Ürünler

Asus tinker board

Asus Tinker Board

KDV hariç fiyat:246,43TL
KDV dahil fiyat:290,79TL
Zaxe Filament PLA Transparan

Zaxe Filament PLA Transparan

KDV hariç fiyat:185,00TL
KDV dahil fiyat:218,30TL
Zaxe Filament PLA Parlak Yeşil

Zaxe Filament PLA Parlak Yeşil

KDV hariç fiyat:130,00TL
KDV dahil fiyat:153,40TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:138,00TL
KDV dahil fiyat:162,84TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:35,71TL
KDV dahil fiyat:42,14TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:67,00TL
KDV dahil fiyat:79,06TL

Ana Markalar

 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön