TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Pigtail Simpleks Single Mode LC/LC

LC/LC Pigtail (900 mikron = 0.9 mm)

LC/LCpigtail 900 micronluk beyaz fiber kablo üzerine monte edilmiştir. Kılıf akrilik olup fiber optik ek esnasında operatörlerin kolayca kılıfı soyabilmesi için yarı sıkı tüp (semi tight) kullanılmıştır.

Pigtail ve patch cord ürünleri firmamız tarafından üretildiği gibi onaylı tedarikçilerimizden (Huber Suhner, TE Connectivity, Tyco Electronics)de temin edilebilmektedir.

 

Bu ve buna benzer pigtail ve patch cord ürünlerimizi görmek için indirmeler sekmesini kullanabilirsiniz.

Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,92TL
KDV dahil fiyat:48,29TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön