Filtreler

samm market link 1

Ek ve Patch M Çekmecesi 72 Fiberli SC-UPC

İçindekiler (Ürün içeriği sekmesini tıklayın):

  • 1 × FIST BOŞ ÇEKMECE
  • 6 × FIST-GPST EK TEPSİSİ
  • 72 × U-LİNK KONNEKTÖR ADAPTÖR SC/UPC
  • 72 × PİGTAİL SİMPLEKS SİNGLE MODE SC/UPC

 

Modül aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 

  • Sadece Patch çekmecesi; patchcordların, çoklu konnektörlü kabloların kullanılarak kapıştırılması için kullanılır.
  • Ek/Patch çekmecesi; Tüm kablo tiplerinin (Gevşek Tüplü, Merkezi Tüplü.. vs.) pigtail eklerini yaparak bu pigtailleri, pigtailler veya patchcordlar ile kapıştırmak için kullanılır.
  • Ribbon fiber eki yapılabilir
  • Splitter'lar adapte edilebilir,
  • Tyco'nun FIST çatılarına, diğer 19" veya metrik (ETSI) ölçülerdeki çatılara monte edilebilir.
  • Kapasiteye göre 4 farklı yüksekliktedir (44, 88, 125 ve 167 mm ).
  • Opsiyonel olarak farklı kablo montaj tipleri (arkadan veya yandan) için uygun montaj kitleri.
  • Opsiyonel olarak fazla metraj patchcord saklama tepsisi
  • Tepsi üzerinde veya çekmece içerisindeki tepsiler arasında etkin kapıştırma özelliği
  • Kolay patchcord erişimi ve değişimi için sarmal yan panel ve pigtail kılavuzu ( 125 ve 167 mm versiyon).

 

Çekmece

Tanımı

Ölçüler

Konnektör Kapasitesi

  Yükseklik  
( mm )

  Genişlik  
( mm )

  Derinlik  
( mm )

  Patchcord Saklama Tepsisiz Standart / SFF(Küçük Yapılı)   

 Patchcord Saklama Tepsili 
  Standart/SFF(Küçük Yapılı)  

FIST-GPS2-L

167

481

280

96 / 192

72 / 144

FIST-GPS2-M

125

531

280

72 / 144

48 / 96

FIST-GPS2-I

125

481

280

72 / 144

48 / 96

FIST-GPS2-K

44

481

280

24 / 48

12 / 24

*Küçük yapılı konnektörler ( LC,LX5.. vs.)

Modül ( Çekmece ); RAL 7035 açık gri elektrostatik toz boyalıdır.

Raf tipi:SP - Ek ve Patch
Fiber kapasitesi:72
Kaset Sayısı:6
Könnektör Tipi:SC/UPC
Çekmecenin ölçüleri:M-21" (125Y x 531G x 280D mm)
FIST-M Çekmece 21" 6 tepsi

FIST-M Çekmece 21" 6 tepsi

FIST-GPS2 BOŞ Tepsi Tipi Ek/Patch Çekmece.

Tepsi ve aksesuarlar içermez.

Tyco Kodu: FIST-GPS2-M-NNN-0 BOŞ

 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
FIST-GPST AE Ek ve patch tepsisi Konektörsüz

6 × FIST-GPST AE Ek ve patch tepsisi Konektörsüz

FIST GPST-12 Generic Ek ve patch tepsisi

Konektör Kapasitesi: 12

Aksesuarlar içermez.

Tyco Kodu: FIST-GPST-12-AEN-1

 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
U-Link Konnektör Adaptör SC/UPC Klipsli

72 × U-Link Konnektör Adaptör SC/UPC Klipsli

U-Link Konnektör Adaptör SC/UPC

Tyco Kodu: OC-ADK-S1-S1-NNCS - KLİPSLİ 

 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
Pigtail Simpleks Single Mode SC/UPC

72 × Pigtail Simpleks Single Mode SC/UPC

2 metre Pigtail Simpleks Single Mode SC-APC

Sipariş Kodu: T-S-SM-SC-2-SL0900-XX

 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi

Yeni Ürünler

BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK)  J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK) J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
KDV hariç fiyat:1,37TL
KDV dahil fiyat:1,62TL
Simplex Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK)  J-(ZN)H iç ortam
Simpleks Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK) J-(ZN)H Bina içi
KDV hariç fiyat:0,81TL
KDV dahil fiyat:0,96TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön