TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

Pigtail Simpleks Single Mode SC/UPC

SCAPC Pigtail (900 mikron = 0.9 mm)

SCAPC pigtail 900 micronluk beyaz fiber kablo üzerine monte edilmiştir. Kılıf akrilik olup fiber optik ek esnasında operatörlerin kolayca kılıfı soyabilmesi için yarı sıkı tüp (semi tight) kullanılmıştır.

Pigtail ve patch cord ürünleri firmamız tarafından üretildiği gibi onaylı tedarikçilerimizden (Huber Suhner, TE Connectivity, Tyco Electronics)de temin edilebilmektedir.

 

Bu ve buna benzer pigtail ve patch cord ürünlerimizi görmek için indirmeler sekmesini kullanabilirsiniz.

DosyaBilgi
foyer [EXE, 1.23 MB]
SAMM-Patchcord-PigtaiDatasheet [PDF, 246.14 KB]

Yeni Ürünler

micor:bit Inventor’s Kit

micor:bit Inventor’s Kit

KDV hariç fiyat:135,00TL
KDV dahil fiyat:159,30TL
MI:Power Montajlanabilir micro:bit Kasası

MI:Pro Montajlanabilir micro:bit Kasası

KDV hariç fiyat:29,00TL
KDV dahil fiyat:34,22TL
Multilan 24 Port CAT.5e Patch Panel

Multilan 24 Port CAT.5e Patch Panel

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:67,00TL
KDV dahil fiyat:79,06TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:35,51TL
KDV dahil fiyat:41,90TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön