TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC

Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC


SCAPC pigtail 900 micronluk (- 0.9mm) beyaz fiber kablo üzerine monte edilmiştir. Kılıf akrilik olup fiber optik ek esnasında operatörlerin kolayca kılıfı soyabilmesi için yarı sıkı tüp (semi tight) kullanılmıştır.

Pigtail ve patch cord ürünleri firmamız tarafından üretildiği gibi onaylı tedarikçilerimizden (Huber Suhner, TE Connectivity, Tyco Electronics)de temin edilebilmektedir.

 

Bu ve buna benzer pigtail ve patch cord ürünlerimizi görmek için indirmeler sekmesini kullanabilirsiniz.

DosyaBilgi
foyer [EXE, 1.23 MB]
SAMM-Patchcord-PigtaiDatasheet [PDF, 246.14 KB]

Yeni Ürünler

Zaxe Filament ABS Altın

Zaxe Filament ABS Altın

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
ELEKTRA ETR2G Termostat - Yol/Rampa Kar Karşı Koruma Sistem Kontrolörü

ELEKTRA ETR2G Termostat - Yol/Rampa Kar Karşı Koruma Sistem Kontrolörü

KDV hariç fiyat:1.479,38TL
KDV dahil fiyat:1.745,67TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:138,00TL
KDV dahil fiyat:162,84TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:36,46TL
KDV dahil fiyat:43,02TL
Raspberry Pi 3 Lisanslı Kutu

Raspberry Pi 3 Lisanslı Kutu

KDV hariç fiyat:35,00TL
KDV dahil fiyat:41,30TL

Ana Markalar

 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön