Filtreler

samm market link 1

Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC

Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC


SCAPC pigtail 900 micronluk (- 0.9mm) beyaz fiber kablo üzerine monte edilmiştir. Kılıf akrilik olup fiber optik ek esnasında operatörlerin kolayca kılıfı soyabilmesi için yarı sıkı tüp (semi tight) kullanılmıştır.

Pigtail ve patch cord ürünleri firmamız tarafından üretildiği gibi onaylı tedarikçilerimizden (Huber Suhner, TE Connectivity, Tyco Electronics)de temin edilebilmektedir.

 

Bu ve buna benzer pigtail ve patch cord ürünlerimizi görmek için indirmeler sekmesini kullanabilirsiniz.

DosyaBilgi
foyer [EXE, 1.23 MB]
SAMM-Patchcord-PigtaiDatasheet [PDF, 246.14 KB]

Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön