TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

MIL-ST Konnectör M83522

STRAN Technologies’ MIL ST connectors and adapter are designed for harsh environment applications including military shipboard, aerospace,and land based optical data communication systems. The connectors are available in both Multimode and Singlemode con! gurations and have been tested to meet the requirements of military speci! cation MIL-PRF-83522/16-DNX and /16-DNY respectively. STRAN has also quali! ed the MIL ST-ST Adapter to the speci! cation MIL-PRF-83522/17-NY. 

 

Özellikleri:

 

Optik Geçiş Kaybı

62.5/125 µm: 1.00 dBmax, 0.20 dBtyp
9/125 µm: 1.00 dBmax, 0.46 dBtyp

Dönüş Kaybı

>30 dB MMF, >45 dB SMF PC parlatma ile

Eşleşme Dayanıklılığı

EIA-455-21 başına >500 devir

Titreşme

MIL-STD-1344, method 2005

Fiziksel Şok

MIL-S-901D başına, A sınıfı,A tipi, 1. kalite

Termal Şok

MIL-STD-1678, Method 4020

Sıcaklık Devri

−46°C den +85°C DOD-STD-1678 Method 4010

Tuz Spreyi

MIL-STD-1344 Durum A Method 1001

Nem

10 devir 65°C de  95% RH Method 4030 DOD-STD-1678

Çalışma Sıcaklığı

−55°C den +125°C

Toz

MIL-STD-202 Method 110

Yanıcılık

MIL-STD-1344, Method 1012, Gerilim önleyici UL94 V0 derecesi var

Mantara Dayanıklılık

MIL-STD-810, Method 508

Ek Özellikler




Özellikleri

303 veya 316 paslanmaz çelik yapı. MIL-STD-2042B Donanma standart sonlandırma yöntemleri ve sık kullanılan tüm el ve makine parlatma ekipmanları ile uyumludur. Bileşenleri DFARS uyumlu, işlenmiş, bitmiş ve ABD'de monte vardır. Alan kurulabilir ve sürdürülebilir. Sahada kurulup, kullanılabilir. Yüksek yay gücü zorlu MIL-C-83.522 titreşim ve şok gereksinimlerini karşılar. Multimode için siyah,Single mode için sarı boot tasarım.





Uygulamaları

Kabinete monte  iletişim sistemleri
Konuşlandırılabilir askeri taktik ağlar
Acil restorasyon sistemleri
Sert endüstriyel tesisler
İç güvenlik ve gözetim
Taktik mobil  ağlar
Donanma Gemi uygulamaları
UAV kontrol ve komuta merkezleri

 

 

DosyaBilgi
MIL-ST-Connector-Datasheet [PDF, 266.79 KB]
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön