TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

Taşınabilir fiber test aleti MTS-8000 OTDR

MTS 8000 OTDR
 

MTS 8000 OTDR birden fazla test özelliklerini bir araya getiren, alanında daha önce görülmemiş seviyede modülerlik ve entegrasyon sağlar. FTTx, Metro, WDM, ve DWDM ağlarına yönelik aşağıda belirtilen modüller çözüm sunmaktadır.

 

MTS 8000 OTDR birden fazla test özelliklerini bir araya getiren, alanında daha önce görülmemiş seviyede modülerlik ve entegrasyon sağlar. FTTx, Metro, WDM, ve DWDM ağlarına yönelik aşağıda belirtilen modüller çözüm sunmaktadır.

 

Transport modül

T1/E1-10G SONET/SDH, 10/100/Gig Ethernet, 10Gig Ethernet LAN/WAN PHY, IP, Fiber Kanalı ve OTN teknolojilerini tek pakette bir araya getiren, piyasadaki tek çözümdür.

 

Optical Time Domain Reflectometer  (OTDR)

Kısa mesafeden, çok uzun mesafeye kadar olan tüm konfigürasyonlar için 17 farklı modül mevcuttur.

 

Chromatic Dispersion (CD)

Tek bir teknisyenin rahatlıkla ölçüm yapabileceği tek uçlu ölçüm metodu ile test imkanı.  

 

Polarization Mode Dispersion (PMD)

Yüksek hızda transmisyon teknolojisi kurmadan önce ve sağlanan hizmetlerde aksamama olması adına fiber üretim alanını daha kalifiye hale getirmek amaçlı modüldür.

 

OpticalSpectrum Analyzer (OSA)

Yüksek performansa ulaşmak adına, 10.7G kanal izolasyonu için benzersiz bir seçenek ile tam spektrumlu DWDM analizi imkanı.

 

ÜRÜN KODU ÜRÜN AÇIKLAMASI
PLATFORM ( ANA UNİTE)
EM8000T MTS-8000 fiber platform (dokunmatik ekran)
EM8000 MTS-8000 fiber platform
MODÜLLER ( MULTIMODE ÖLÇÜM İÇİN)
E8111SRL Kısa menzil LAN 24dB Multimode 850nm OTDR modül
E8123SRL Kısa menzil LAN 24/24dB Multimode 850/1300 nm OTDR modül
MODÜLLER (SINGLEMODE ÖLÇÜM İÇİN)
E8126VSRE Çok kısa menzil 32/30dB 1310/1550nm OTDR modül
E8126SRE Kısa menzil 34/32dB 1310/1550nm OTDR modül
E8114SRE Kısa menzil 34 dB 1310 nm OTDR modül
E8115SRE Kısa menzil OTDR modül 1550nm 32dB
E8117MR Orta menzil 37dB 1625 nm OTDR modül
E8114MR Orta menzil 40dB 1310nm OTDR modül
E8126MR Orta menzil 40/38dB 1310/1550 nm OTDR modül
E8136MR Orta menzil 40/38/37dB 1310/1550/1625 nm OTDR modül
E8129MR Orta menzil 38/37dB 1550/1625nm OTDR modül
E8115MR Orta menzil 38dB 1550nm OTDR modül
E8138MR49 Orta menzil 40/40/38dB 1310/1490/1550 nm OTDR modül
E8114LR Uzun menzil 43dB 1310 nm OTDR modül
E8138LR49 Uzun menzil 43/40/41dB 1310/1490/1550 nm OTDR modül
E8136LR Uzun menzil 43/41/41dB 1310/1550/1625 nm OTDR modül
E8117LR Uzun menzil 41dB 1625 nm OTDR modül
E8129LR Uzun menzil 41/41dB 1550/1625 nm OTDR modül
E8115LR Uzun menzil 41dB 1550nm OTDR modül
E8126LR Uzun menzil 43/41dB 1310/1550 nm OTDR modül
E8117RVLR Çok uzun menzil 42dB 1625 nm OTDR ( filtreli)
E8136VLR Çok uzun menzil 45/43/42dB 1310/1550/1625 OTDR modül
E8129VLR Çok uzun menzil 43/42dB 1550/1625nm OTDR modül
E8118VLR38 Çok uzun menzil 44 dB 1383nm OTDR modül
E8118VLR49 Çok uzun menzil 42 dB 1490nm OTDR modül
E8114VLR Çok uzun menzil 45dB 1310 nm OTDR modül
E8138VLR49 Çok uzun menzil 45/42/43dB 1310/1490/1550 OTDR modül
E8148VLR38 Çok uzun menzil 45/44/43/42dB 1310/1383/1550/1625 nm OTDR modül
E8117VLR Çok uzun menzil 42dB 1625 nm OTDR modül
E8115VLR Çok uzun menzil 43dB 1550 nm OTDR modül
E8126VLR Çok uzun menzil 45/43dB 1310/1550nm OTDR modül
E8117UHD Ultra uzun menzil 46dB 1625 nm OTDR modül
E8115UHD Ultra uzun menzil 50dB 1550 nm OTDR modül
E8126UHD Ultra uzun menzil 46/50dB 1310/1550 nm modül
E8129UHD Ultra uzun menzil 50/46dB 1550/1625 nm modül
E8136UHD Ultra uzun menzil 46/50/46dB 1310/1550/1625 nm modül
E8140OTDRCWDM1 4-dalgaboyu CWDM OTDR 1551/1571/1591/1611nm
E81OTDRLS Işık kaynağı seçeneği: VLR,LR,MR,VSRe, 4λ-SRL(SM) & CWDM OTDRs
E8140OTDRCWDM5 4-dalgaboyu CWDM OTDR 1271/1291/1311/1331nm
E8140OTDRCWDM2 4-dalgaboyu CWDM OTDR 1471/1491/1511/1531nm
MODÜLLER (SINGLEMODE & MULTIMODE ÖLÇÜM)
E8156SRL Kısa menzil 25/23/40/38/38dB 850/1300/1310/1550/1625 OTDR modül
E8146SRL Kısa menzil LAN 24/24/40/38dB 850/1300/1310/1550nm OTDR modül
DİĞER MODÜLLER (CD&PMD)
E81PMD PMD test modülü
E81WDMPMD PMD, WDM ve Spectral Att. Modül
E81DISPAP Uzun menzil CD, PMD ve AP modül (1260-1640nm)
E81BBS2A 1260-1640nm Genişbant kaynağı modülü CD/PMD/AP için
EOVP15 Optik değişken Polarizer
E81BBS1 +1480-1640nm Genişbant kaynağı modülü
EOBS500 CD/PMD/AP için Optik genişbant kaynağı
EOBS550 OBS-550 Taşınabilir genişbant kaynağı ( CD/PMD/AP için)
ADAPTÖRLER
EUFCAD FC Üniversal Adaptör 
EUSTAD ST Üniversal Adaptör 
EUSCAD SC Üniversal Adaptör 
EULCAD LC Üniversal Adaptör 
TAŞIMA ÇANTASI
E80Scase1 MTS/T-BERD 8000 platform için taşıma çantası

 

 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön