TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

KİT MTS-2000 + 4146 QUAD MM/SM OTDR modülü

MTS-2000 Çoklu Test Ortamı

 

MTS-2000 taşınabilir ve modüler bir fiber test cihazıdır. Bina, kampüs ve şehirsel FTTx uygulamalarında noktadan-noktaya veya noktadan-çok-noktaya (PON) yapılan fiber bağlantıların kurulumu, işletmeye alınması ve bakımı safhalarında ihtiyaç duyulan testleri gerçekleştirir.

  • Dokunmatik ekran!
    Dokunmatik ekranı ve kolay kullanımı ile çok avantajlı. MTS-2000 için dokunmatik ekran standart.
  • Kolay kullanım
    MTS 2000'i kullanmak çok kolay ve pratiktir, fiber optik hatların ölçümünü yapmak için uzman olmanıza gerek yok, MTS 2000 ile rahatlıkla ölçüm yapabilirsiniz.
     
  • Ufak boyutları sayesinde tek elde taşınır, her yerde kullanılabilir.
     
  • MTS 2000 ve MTS 4000 aynı modülleri çalıştırabilir, çalıştırdığı modüller aşağıdaki gibidir.

 

Hangi modülü seçmeniz gerekiyor ?

 

Projenize ve ihtiyacınıza göre farklı modüller ile MTS-2000 i sipariş edebilirsiniz. Bu konuda SAMM Teknoloji ekibi size yardımcı olacaktır, aşağıda dB kayıp ve dalga boyu ölçüm değerleri belirtilmiştir.

 

 
  Multimode Singlemode+Multimode Singlemode
Mödül Tipi MM OTDR QUAD OTDR LM OTDR MA OTDR MP OTDR
Dalgaboyları 850/1300 850/1300/1310/1550 1310/1550/1625/1650 1310/1550/1625/1650 1310/1490/1550/1625/1650 nm
Dinamik Menzil 27/25dB 27/25/37/35dB 34/32/32/30dB 37/35/35/33dB 42/40/40/40/40dB
Ölü Olay Bölgesi (EDZ) 0.8 m 08 m MM / 0.9 m SM 1 m 0.9 m 0.8 m
Ölü Zayiflama Bölgesi (ADZ) 4 m 4 m 4 m 4 m 4 m
Uygulamalar - MM uygulamalar (Datacom/IT/Private Enterprises)

- MM networks


- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/16 splitter öncesi veya sonrası testi

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/32 splitter öncesi veya sonrası testi

- Orta/Uzum Mesafe SM uygulamaları


- PON uygulamalarında 1/128 splitter öncesi veya sonrası testi

 

Fiber Tipi: Tek modlu
Çok modlu
Dalga Boyu: 850 nm
1300 nm
1310 nm
1550 nm
RMS Dinamik Menzil: 25 dB
27 dB
35 dB
37 dB
Darbe Genişliği: 3ns -1µs
3ns - 20µs
Olay Ölü Bölgesi: 0,9 m.
0,8 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 4 m.
Ağ tipi: Metro
Erişim
Kurumsal
MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

JDSU T-BERD/MTS-2000, fiber ağların kurulumundan işletilmesine kadar her kademedeki testleri gerçekleştirmenizi sağlayan modüler bir OTDR cihazıdır.

'Hands-free' çalışabilmeyi sağlayan taşıma çantası, tek tuşla test imkanı ve fiber konnektörün temiz/kirli olduğunu tespit eden fiber mikroskop aksesuarıyla, basit kullanım sağlayan ve birçok testi bir arada barındıran bir OTDR platformudur.

  • Dokunmatik ekran
  • 1310/1550/1625 nm ile üç dalga boyu 37/35/35 dB RMS Menzil
  • Orta mesafede uygun çözüm
  • Çanta ile birlikte
  • Modül içermiyor!!!
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

MM OTDR modülü, hızlı algılama zamanı, keskin çözünürlük( 0.8m event ölü bölge ) ve 850nm ve 1300nm de 26/24dB dinamik menzil sayesinde LAN/WAN ve multimode Access ağları kurulumu ve bakımı için ideal bir araçtır.


Quad OTDR modülü  single mode ve multimode test kapasitesini (850/1300nm multimode ve 1310/1550nm singlemode dalga boylarında) tek modülde birleştirir. single mode dalga boyları için 37/35dB dinamik aralıkta, Quad OTDR Metro ve Access/FTTx ağlarında da kullanılabilir. Bu nedenlerde Quad OTDR günlük işlerinde singlemode ve multimode uygulamalarında çalışmakta olan kurulum ekipleri/taşeronlar tarafından idealdir. 


Aynı port üzerinde OTDR ile birlikte gerçek kayıp test setini (ışık kaynağı ve güç ölçer) kombine etmek kullanıcılara fiberi kesmeden full aralıkta certifikasyon testi (devamlılık kontrolu, toplam link kaybı, uzunluk, konnektör yansıması ve event loss ölçümleri) yapma olanağı sağlar.Bu özellik her iki singlemode ve multimode optik portlarında entegre haldedir.

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön