TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

4146QUAD OTDR Mödül - MTS-2000-4000 fiber test aleti için

VIAVI Turkey Company LOGO
--


VIAVI 4146 QUAD Mödül - OTDR Fiber Test Cihazları için --1



VIAVI 4146 QUAD Mödül - OTDR Fiber Test Cihazları için

VIAVI -JDSU- 4146 QUAD MM/SM OTDR modülü, hızlı algılama zamanı, keskin çözünürlük( 0.8m event ölü bölge ) ve 850nm ve 1300nm de 26/24dB dinamik menzil sayesinde LAN/WAN ve multimode Access ağları kurulumu ve bakımı için ideal bir araçtır.

VIAVI 4146 QUAD OTDR modülü single mode ve multimode test kapasitesini (850/1300nm multimode ve 1310/1550nm singlemode dalga boylarında) tek modülde birleştirir. single mode dalga boyları için 37/35dB dinamik aralıkta, Quad OTDR Metro ve Access/FTTx ağlarında da kullanılabilir. Bu nedenlerde VIAVI 4146 Quad OTDR günlük işlerinde singlemode ve multimode uygulamalarında çalışmakta olan kurulum ekipleri/taşeronlar tarafından idealdir.

Aynı port üzerinde VIAVI 4146 QUAD OTDR ile birlikte gerçek kayıp test setini (ışık kaynağı ve güç ölçer) kombine etmek kullanıcılara fiberi kesmeden full aralıkta certifikasyon testi (devamlılık kontrolu, toplam link kaybı, uzunluk, konnektör yansıması ve event loss ölçümleri) yapma olanağı sağlar.Bu özellik her iki singlemode ve multimode optik portlarında entegre haldedir.



VIAVI 4146 QUAD Mödül - MTS-4000 OTDR Fiber Test Cihazı için 2


VIAVI 4146 QUAD Modülü Faydaları

  • Kurulumlarda, LAN/WAN devreye alma ve bakımlarda, Access,Metro ve Wireless Backhaul ağlarda ideal bir test çözümü sunar.
  • Quad dalgaboyu singlemode/multimode versiyonuyla (QUAD) ve dual dalgaboyu multimode versiyonu(MM) esneklik getirir.
  • Her iki multimode ve singlemode OTDR portlarında entegre kayıp test setiyle full aralıkta fiber sertifikasyon testleri yapmaya olanak sağlar.
  • Bi-directional analiz, hata yer bulucusu, macro bükülme algılayıcı ve multi pulse yakalama test ölçümleri

VIAVI 4146 QUAD Modülü Özellikleri

  • Dinamik menzil 26/24dB (MM) ve 37/35dB (SM)
  • Entegre singlemode ve multimode CW Işık Kaynağı ve Geniş band güç ölçer
  • TIA/IEC pass/fail eşikleri
  • 10MB den 40GigE test için optimize edilmiş
  • Katman 2 sertifikasyonu
VIAVI 4146 QUAD Mödül MTS-2000 OTDR Fiber Test Cihazı için -5
Fiber Tipi: Tek modlu
Çok modlu
Dalga Boyu: 850 nm
1310 nm
RMS Dinamik Menzil: 24 dB
42 dB
Darbe Genişliği: 3ns -1µs
3ns - 20µs
Olay Ölü Bölgesi: 0,9 m.
0,8 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 4 m.
Ağ tipi: FFTA
Metro
Erişim
Kurumsal
DosyaBilgi
VIAVI-4100-OTDR-Modules [PDF, 589.17 KB]
VIAVI-Quad-OTDR-Module [PDF, 363.94 KB]

Yeni Ürünler

Trunk Kablo

Trunk Kablo

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Asus tinker board

Asus Tinker Board

KDV hariç fiyat:245,99TL
KDV dahil fiyat:290,27TL
Zaxe Filament PLA Transparan

Zaxe Filament PLA Transparan

KDV hariç fiyat:185,00TL
KDV dahil fiyat:218,30TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:138,00TL
KDV dahil fiyat:162,84TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:35,65TL
KDV dahil fiyat:42,07TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:67,00TL
KDV dahil fiyat:79,06TL

Ana Markalar

 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön