TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

KİT MTS-2000 + 4126LA OTDR modül

MTS-2000 Çoklu test ortamı
 

MTS-2000 taşınabilir ve modüller bir fiber test aletidir. Bina, kampüs ve şehirsel FTTx uygulamalarında noktadan-noktaya veya noktadan-çok-noktaya (PON) yapılan fiber bağlantıların kurulumu, işletmeye alınması ve bakımı safhalarında ihtiyaç duyulan testleri gerçekleştirir.

 

MTS-2000 Handheld Modular Test Set        
 

        

 

Dokunmatik ekran !
Dokunmatik ekranı ve kolay kullanımı ile çok avantajlı. MTS-2000 için dokunmatik ekran standart.

 
Kolay kullanım

MTS-2000'i kullanmak çok kolay ve pratiktir, fiber optik hatların ölçümünü yapmak için uzman olmanıza   gerek yok, MTS-2000 ile rahatlıkla ölçüm yapabilirsiniz.
Ufak boyutları sayesinde tek elde taşınır, her yerde kullanılabilir.

 Hangi modülü seçmeniz gerekiyor ?

Projenize ve ihtiyacınıza göre farklı modüller ile MTS-2000 i sipariş edebilirsiniz. Bu konuda SAMM Teknoloji ekibi size yardımcı olacaktır, aşağıda dB kayıp ve dalga boyu ölçüm değerleri belirtilmiştir.

 

  Multimode Singlemode+Multimode Singlemode
Mödül Tipi MM OTDR QUAD OTDR LM OTDR MA OTDR MP OTDR

Dalgaboyları (nm)

850/1300

850/1300

1310/1550

1310/1550

1625/1650

1310/1550

1625/1650

1310/1490/1550

1625/1650

Dinamik Menzil 27/25dB 27/25/37/35dB 34/32/32/30dB 37/35/35/33dB 42/40/40/40/40dB
Ölü Olay Bölgesi (EDZ) 0.8 m 08 m MM / 0.9 m SM 1 m 0.9 m 0.8 m
Ölü Zayiflama Bölgesi (ADZ) 4 m 4 m 4 m 4 m 4 m
Uygulamalar - MM uygulamalar (Datacom/IT/Private Enterprises)

- MM networks


- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/16 splitter öncesi veya sonrası testi

- Kısa/Orta Mesafe SM uygulamaları

- PON uygulamalarında 1/32 splitter öncesi veya sonrası testi

- Orta/Uzum Mesafe SM uygulamaları


- PON uygulamalarında 1/128 splitter öncesi veya sonrası testi

 

Fiber Tipi: Tek modlu
Dalga Boyu: 1310 nm
1550 nm
1650 nm
RMS Dinamik Menzil: 30 dB
33 dB
35 dB
Olay Ölü Bölgesi: 1,5 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 6 m.
Ağ tipi: FFTA
FTTH
Erişim
MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

MTS-2000 Test ortamı - Modülsüz

JDSU T-BERD/MTS-2000, fiber ağların kurulumundan işletilmesine kadar her kademedeki testleri gerçekleştirmenizi sağlayan modüler bir OTDR cihazıdır.

'Hands-free' çalışabilmeyi sağlayan taşıma çantası, tek tuşla test imkanı ve fiber konnektörün temiz/kirli olduğunu tespit eden fiber mikroskop aksesuarıyla, basit kullanım sağlayan ve birçok testi bir arada barındıran bir OTDR platformudur.

  • Dokunmatik ekran
  • 1310/1550/1625 nm ile üç dalga boyu 37/35/35 dB RMS Menzil
  • Orta mesafede uygun çözüm
  • Çanta ile birlikte
  • Modül içermiyor!!!
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
4126LA FTTA/FTTH/access OTDR Modül

4126LA FTTA/FTTH/access OTDR Modül

JDSU 4100-Serisi OTDR modülleri saha teknisyenlerine enterprise çözümlerinde , metro, FTTx/access point-to-point ya da  point-to-multipoint pasif optik ağlarda (PON) hızlı, güvenilir ve cost efektif kurulum, devreye alma ve troubleshoot imkanı sağlar.
 

AĞ TİPİ : FTTA/FTTH/access

UYGULAMALARI:  Short-haul kalifikasyon/ FTTH drop-kablo kalifikasyon

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön