TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

KİT MTS-4000 + 4136RMP GPON Uyumlu

VIAVI Turkiye Company LOGO -2
-


VIAVI MTS-4000 OTDR + E4136RMP Metro-PON Modül Fiber Optik Test Kit - JDSU Turkiye -1



VIAVI MTS-4000 OTDR + E4136RMP Metro-PON Modül Fiber Optik Test Kit

VIAVI MTS-4000 fiber optik OTDR test Cihaz ile ve VIAVI E4136RMP Metro-PON filtreli 1625nm Modülü ile fiber optik OTDR test kitidir.

VIAVI MTS-4000 Access/FTTx ağlar için modüler elde taşınabilir hepsi bir arada çözüm ve triple-play servisleri ve bakımları. MTS-4000 Access/FTTx ağları ve triple-play servislerinin kurulumundan bakımına kadar ağların bütün aşamalarında kullanılabilen kompak,elde taşınabilir ve küçük tasarımlıdır. VIAVI MTS-4000 platformu için VIAVI E4136RMP OTDR Metro-PON modül aralığı RMP PON ı içerir. E4136RMP metro dan short-haul ve uzun ağlara kadar maksimum performans ve etkinlikte çalışırlar. VIAVI E4136RMP filtreli 1625nm OTDR modülü saha teknisyenine metro/access ağlarda hızlı, güvenilir ve cost efektif ölçüm yapma imkanı verir.

VIAVI MTS-4000 OTDR + E4136RMP Metro-PON Modül Fiber Optik Test Kit - JDSU Turkiye -2


VIAVI MTS-4000 OTDR Özellikleri

  • 7 inç renkli büyük ekran (Dokunmatik değildir)
  • Uygun fiyatlı, kompakt ve elde taşınabilir ana ünite
  • Değiştirilebilir iki modülü aynı anda kullanma imkanı
  • Görsel hata bulucu ve güç ölçer seçenekleri
  • Hızlı bilgi transferi için bağlantı imkanı: 2xUSB 2.0, 1 Gb/s Ethernet
  • Dokunmatik ekran
  • Çanta sete dahil değildir


VIAVI MTS-4000 OTDR + E4136RMP Metro-PON Modül Fiber Optik Test Kit - JDSU Turkiye -3

VIAVI MTS-4000 OTDR Özellikleri

    • 7 inç renkli büyük ekran (Dokunmatik değildir)
    • Uygun fiyatlı, kompakt ve elde taşınabilir ana ünite
    • Değiştirilebilir iki modülü aynı anda kullanma imkanı
    • Görsel hata bulucu ve güç ölçer seçenekleri
    • Hızlı bilgi transferi için bağlantı imkanı: 2xUSB 2.0, 1 Gb/s Ethernet
    • Dokunmatik ekran
    • Çanta sete dahil değildir
    • FiberTrace (OFS-100) ve FiberCable (OFS-200) lerini içeren test sonuçları için kapsamlı PC yazılımı
    • Sahada değiştirilebilir tek slot büyüklüğü
    • Instertion loss ölçümü için OTDR portundan kaynak ve güç ölçme
    • Acemi kullanıcılar için basit, usta personel için tam donanımlı
    • PON seçimli güç ölçer modülüyle kombine edilebilir.
    • 42 dB ye kadar dinamik aralık
    • 1m den az kısa ölü bölge
    • Otomatik trafik algılama
    • Otomatik makro eğilme tespiti


    VIAVI E4136RMP Metro-PON Module Özellikleri

    • 1310/1550/ filtreli 1625 nm dalga boylarında serviste test yapma kapasitesi
    • T-BERD-4000 / MTS-4000 ile uyumludur.
    • Tek modülde 3 e kadar dalga boyu (1310 nm / 1550 nm / Filtreli1625 nm)
    • 1310/1550/Filtreli 1625 nm 42/40/40 dB RMS menzil ile
    • Uzun mesafe ölçümü


    VIAVI MTS-4000 OTDR + E4136RMP Metro-PON Modül Fiber Optik Test Kit - JDSU Turkiye - MTS 2000-4000-6000

    VIAVI MTS-4000 OTDR Tuşlar Detayları

    • 7 inç yüksek görüş alanlı TFT renkli ekran
    • Ana sayfa
    • Sayısal tuş takımı
    • Çalışma göstergesi
    • Açık / Kapalı
    • Şarj Göstergesi
    • Yazılım tuşları
    • Sonuçlar sayfası
    • Kurulum menüsü ana sayfası
    • Dosya menüsü
    • İptal etmek
    • Yön ve doğrulama tuşları
    • Başla / dur
    • Yüksek hoparlör
    • Test göstergesi
VIAVI MTS-4000 OTDR + E4136RMP Metro-PON Modül Fiber Optik Test Kit - JDSU Turkiye  - last

Multimode Singlemode+Multimode Singlemode
Type MM OTDR QUAD OTDR LM OTDR MA OTDR MP OTDR
Wavelengths 850/1300 850/1300/1310/1550 1310/1550/1625/1650 1310/1550/1625/1650 1310/1490/1550/1625/1650 nm
Dyn. range 27/25dB 27/25/37/35dB 34/32/32/30dB 37/35/35/33dB 42/40/40/40/40dB
EDZ 0.8 m 08 m MM / 0.9 m SM 1 m 0.9 m 0.8 m
ADZ 4 m 4 m 4 m 4 m 4 m
Applications - MM networks (Datacom/IT/Private Enterprises) - MM networks
- Short/Medium Range SM Distances
- Short Distances
- Test before or after the splitter or up to 1/16 splitter on PON Networks
- Short/Medium Range Distances
- Test through up to 1/32 splitter on PON Networks
- Medium/Long Range Distances
- Test through up to 1/128 splitter on PON Networks
Fiber Tipi: Tek modlu
Dalga Boyu: 1310 nm
1550 nm
Filtre1625 nm
RMS Dinamik Menzil: 40 dB
41 dB
Darbe Genişliği: 3ns - 20µs (optimized for PON)
Olay Ölü Bölgesi: 0,8 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 4 m.
Ağ tipi: FFTA
FTTH
Metro
Erişim
Uzun menzil
JDSU MTS-4000 Çoklu Servis Test Platformu

JDSU MTS-4000 Çoklu Servis Test Platformu

VIAVI Türkiye
MTS-4000 Çoklu Servis Fiber Optik Test Platformu

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
E4136 RMP Metro-PON OTDR Modül

E4136 RMP Metro-PON OTDR Modül

VIAVI Türkiye
E4136RMP Metro-PON OTDR Modülü - Fiber Optik OTDR Test Cihazlar için

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi

Yeni Ürünler

Optik Rozet J428N

Optik Rozet J428N

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Harici Optik Splitter Modülü WM  4/8

Harici Optik Splitter Modülü WM 4/8

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Optik Splitter Modülü 4/8

Optik Splitter Modülü 4/8

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3

Raspberry Pi 3

KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless

Raspberry Pi Zero Wireless

KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü

KDV hariç fiyat:38,87TL
KDV dahil fiyat:45,87TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön