TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

KİT MTS-4000 + 4136RMP GPON Uyumlu

MTS-4000 platformu için OTDR modül aralığı RMP PON ı içerir. Bu modüller metro dan short-haul ağlara kadar maksimum performans ve etkinlikte çalışırlar. JDSU OTDR saha teknisyenine metro/access ağlarda hızlı, güvenilir ve cost efektif ölçüm yapma imkanı verir. 

 

Özellikleri

  • Sahada değiştirilebilir tek slot büyüklüğü
  • 1310/1550/ filtreli 1625 nm dalga boylarında serviste test yapma kapasitesi
  • Instertion loss ölçümü için OTDR portundan kaynak ve güç ölçme
  • Acemi kullanıcılar için basit, usta personel için tam donanımlı
  • PON seçimli güç ölçer modülüyle kombine edilebilir.
  • T-BERD-4000 / MTS-4000 ile uyumludur.
  • 42 dB ye kadar dinamik aralık
  • 1m den az kısa ölü bölge
  • Tek modülde 3 e kadar dalga boyu (1310 nm / 1550 nm / Filtreli1625 nm)
  • Otomatik trafik algılama
  • Otomatik makro eğilme tespiti
  • FiberTrace (OFS-100) ve FiberCable (OFS-200) lerini içeren test sonuçları için kapsamlı PC yazılımı
Fiber Tipi: Tek modlu
Dalga Boyu: 1310 nm
1550 nm
Filtre1625 nm
RMS Dinamik Menzil: 40 dB
41 dB
Darbe Genişliği: 3ns - 20µs (optimized for PON)
Olay Ölü Bölgesi: 0,8 m.
Zayıflama ölü bölgesi: 4 m.
Ağ tipi: FFTA
FTTH
Metro
Erişim
Uzun menzil
JDSU MTS-4000 Çoklu Servis Test Platformu

JDSU MTS-4000 Çoklu Servis Test Platformu

Taşınabilir fiber test aleti MTS-4000 Çoklu Servis Test Platformu

MTS-4000 Access / FTTx ağlar ve triple-play için tasarlanmış, kompakt, küçük ve taşınabilir test platformdur. OTDR, PON ( Passive Optical Networks ) ölçümü gerektiren fiber test uygulamalarında; IPTV ve VoIP ölçümlerinde ve volt / ohm , OTDR ölçümü gerektiren bakır test uygulamalarında kullanabileceğiniz bir üründür.

 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
E4136 RMP Metro-PON OTDR Modül

E4136 RMP Metro-PON OTDR Modül

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön