TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

6x24MTP 144 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
6x24MTP 144 Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

6x24MTP 144 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

6x24MTP 144 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 6x24MTP 144 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


6x24MTP 144 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 144
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 6x24 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 6x24 MTP
Kablo Çapı 11.0 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





Yeni Ürünler

 Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
Miller MSAT 16 Fiber Buffer Tüp Sıyırıcı
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
VIAVI MPOLx - SmartClass MPO Optical Loss Test Seti
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
BRW Demiryolları Özel Branşman Kiti
KDV hariç fiyat:460,60TL
KDV dahil fiyat:543,51TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:40,40TL
KDV dahil fiyat:47,67TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön