TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
8x12MTP 96 Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 96
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 8x12 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 8x12 MTP
Kablo Çapı 9.2 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





Yeni Ürünler

VIAVI MTS-5800 100G
VIAVI MTS-5800 100G
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MTS-5800
VIAVI MTS-5800
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Miller RCS-114 Fiber Optik Dış Kılıf Soyucu
Miller RCS-114 Fiber Optik Dış Kılıf Soyucu
KDV hariç fiyat:307,98TL
KDV dahil fiyat:363,42TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:37,76TL
KDV dahil fiyat:44,56TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön