TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
2x8MTP 16 Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


2x8MTP 16 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 16
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 2x8 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 2x8 MTP
Kablo Çapı 6.6 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:499,44TL
KDV dahil fiyat:589,34TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
-27%
KDV hariç fiyat:10.776,27TL
KDV dahil fiyat:12.716,00TL
Liste Fiyatı:17.428,73TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:23.463,69TL
KDV dahil fiyat:27.687,15TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:210,61TL
KDV dahil fiyat:248,52TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:55,87TL
KDV dahil fiyat:65,93TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön