TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

MTP to 8xLC Fan-out (0.9mm) Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
MTP to 8xLC Fan-out (0.9mm) -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

MTP to 8xLC Fan-out (0.9mm) Patch Cord Assembly

MTP to 8xLC Fan-out (0.9mm) Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen MTP to 8xLC Fan-out (0.9mm) Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


MTP to 8xLC Fan-out (0.9mm) Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 8
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 12 MTP konnektör
Konnektör Tipi, B Tarafı 8xLC Duplex veya 4xLC Simplex
Kablo Çapı 3.0 mm; MTP
Fan-out Kablo Çapı 0.9 mm; LC Fan-out





Yeni Ürünler

VIAVI MTS-5800 100G
VIAVI MTS-5800 100G
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
VIAVI MTS-5800
VIAVI MTS-5800
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Miller RCS-114 Fiber Optik Dış Kılıf Soyucu
Miller RCS-114 Fiber Optik Dış Kılıf Soyucu
KDV hariç fiyat:308,41TL
KDV dahil fiyat:363,92TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:139,00TL
KDV dahil fiyat:164,02TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:69,00TL
KDV dahil fiyat:81,42TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:37,91TL
KDV dahil fiyat:44,73TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön