TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

MTP to 24xLC Fan-out (1.8mm) Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
MTP to 24xLC Fan-out (1.8mm) -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

MTP to 24xLC Fan-out (1.8mm) Patch Cord Assembly

MTP to 24xLC Fan-out (1.8mm) Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen MTP to 24xLC Fan-out (1.8mm) Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


MTP to 24xLC Fan-out (1.8mm) Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 24
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 12 MTP konnektör
Konnektör Tipi, B Tarafı 12xLC Duplex veya 12xLC Uniboot
Kablo Çapı 3.0 mm; MTP
Fan-out Kablo Çapı 1.8 mm; LC Fan-out





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:499,44TL
KDV dahil fiyat:589,34TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
-27%
KDV hariç fiyat:10.776,27TL
KDV dahil fiyat:12.716,00TL
Liste Fiyatı:17.428,73TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:23.463,69TL
KDV dahil fiyat:27.687,15TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:210,61TL
KDV dahil fiyat:248,52TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:55,87TL
KDV dahil fiyat:65,93TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön