TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

ETF-622/99 Boru yüzeyi sıcaklık sensörü

 
LOGO - ELEKTRA HEATING SYSTEMS
 
ELEKTRAETF‐144/99 Boru yüzeyi sıcaklık sensörü | donmaya karşı boru koruma sistemleri

ELEKTRA ETF‐622/99 Boru yüzeyi sıcaklık sensörü


ELEKTRA ETF-622/99, kablolu bir boru sıcaklık sensörüdür. ETF-622/99 Boru Sıcaklık Sensörü birçok ELEKTRA boru donmaya karşı koruma sistemleri ile kullanılabilir.

 


ETF‐622/99 Boru sıcaklık sensörün Teknik Bilgileri

  • Montaj: boru yüzeyinde
  • Koruma: IP 44
  • Çalışma sıcaklığı: -40 °C / +120 °C

 

 

 

 

Yeni Ürünler

SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km
SFP Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:690,35TL
KDV dahil fiyat:814,61TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.587,45TL
KDV dahil fiyat:24.293,19TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:77,22TL
KDV dahil fiyat:91,12TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:291,12TL
KDV dahil fiyat:343,52TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön